Przerażające. Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ swoją śmierć

Przerażające. Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ swoją śmierć Źródło:

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Jednak najbardziej przerażający jest fakt, że artysta przewidział swoją śmierć. 

Muzyk na początku maja ubiegłego roku miał operację, podczas której wszczepiono mu by-passy. Nic nie zapowiadało zbliżającego się nieszczęścia. Kilka dni po zabiegu Wodecki miał rozległy wylew, którego nie przetrwał. ZOBACZ TAKŻE: Polska zaniemówiła. Córka Wodeckiego ogłosiła sensacyjną informację Jego odejście było potężnym ciosem przede wszystkim dla najbliższych artysty, ale także dla fanów i współpracowników. Nikt nie spodziewał się jego odejścia, tym bardziej, że Wodecki pozostawał ciągle aktywny zawodowo.

Zbigniew Wodecki przewidział swoją śmierć

Operacja wszczepienia by-passów nie należy do operacji podwyższonego ryzyka. Wiadomość o powikłaniach, które doprowadziły muzyka do śmierci, wstrząsnęła społeczeństwem. ZOBACZ TAKŻE: Ostatni utwór Wodeckiego. Ukryto w nim wiadomość dla każdego fana Okazuje się, że Wodecki był przygotowany na swoją śmierć. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił, a wówczas był jeszcze aktywny zawodowo, wyznał, że przygotowuje się już do śmierci i kupił sobie nawet grób. Wówczas nikt nie traktował poważnie jego wyznania, bo prezentował się znakomicie. Być może przezorność Zbigniewa Wodeckiego, który na kilka tygodni przed śmiercią kupił sobie miejsce na cmentarzu, wynikała z tego, że muzyk niespodziewanie stracił matkę. – Miała 52 lata, gdy umarła. Pojechała na pierwsze w swoim życiu wakacje do Rumunii i tam zrobił jej się skrzep. Na szczęście dzień przed śmiercią usłyszała w Rumunii komunikat w radiu, że wygrałem w międzynarodowym festiwalu Schlagerfestival w Rostocku. Myślę, że odeszła spełniona: zarobię na rodzinę, którą wcześnie założyłem. Miałem 25 lat i trójkę dzieci – powiedział Zbigniew Wodecki. ZOBACZ TAKŻE: Ohydne żarty ze śmierci Wodeckiego w Milionerach! Chcą dać w mordę Urbańskiemu Następny artykuł