Niegdyś była piękną kobietą. Przyciągała wzrok wielu mężczyzn swoją zjawiskową urodą. Jednak teraz się to zmieniło. Zamiast przyciągać płeć odmienną, po prostu ją odstrasza.

Anella An jest modelką. Żywą Barbie, która robi wszystko, by przyciągnąć rzesze internatów. Jak widać, dla sukcesu potrafi zrobić wiele.

Ostatnio opublikowała zdjęcie z książką. Pochwaliła się, że czyta. Modelka w podpisie pod zdjęcie stwierdziła nawet, iż wygląda jak Pierwsza Dama.

Jednak zamiast książki, uwagę internautów przyciągnęły ogromne usta gwiazdy Instagrama. Pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Modelka zapewne nie była zachwycona z rezultatu jaki osiągnęła zamieszczając swoje nowe selfie.

Choć niewątpliwe stara się przyciągnąć uwagę obu płci, nie zawsze wychodzi to jej korzystnie. Chyba, że zależy jej na krytyce jej wyglądu.

Modelka pokazała, że moda na operacje plastyczne przekracza coraz to dalsze granice. Jak widać, gwiazdy Instagrama są w stanie posunąć się bardzo daleko, by zdobyć upragnioną popularność w internecie.

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

 

Instagram.com

...

Zobacz również