Śmierć jest już blisko. Przerażające słowa, Meghan Markle we łzach
Wiadomości Pikio - 14 Sierpnia 2018

Śmierć jest już blisko. Przerażające słowa, Meghan Markle we łzach

Niegdysiejsze spokojne życie rodziny Markle zmieniło się diametralnie, gdy Meghan zaczęła się spotykać z księciem Harrym. Cały świat zwrócił oczy ku parze. Nic więc dziwnego, że rodzina pięknej aktorki i księżnej Sussex postanowiła skorzystać ze sławy córki. Na jaw wychodzą nowe nieprawdopodobne fakty z życia królewskiej rodziny. Meghan Markle jest cała we łzach!

Gdy ojciec Meghan dochodził do siebie w szpitalu w San Diego po zawale serca, zadzwonił jego telefon. W słuchawce usłyszał "Gdybyś mnie słuchał, to by się to nigdy nie wydarzyło". Nieznajomym wkrótce okazał się jego przyszły zięć, a słowa okazały się prorocze! Wściekły Harry mówił o współpracy Thomasa Markle z paparazzi. Dopuścił fotografów do uwiecznienia zdjęcia, na którym przyszły pan młody mierzy garnitur. Ojciec Meghan odniósł się do sprawy, twierdząc, że nie ma z tym nic wspólnego. Natychmiast wybuchła afera, a informacja o kłopotach królewskiej rodziny obiegła cały świat.

Thomas Markle w szpitalu! Co powiedział córce?

- Może byłoby lepiej dla was, gdybym umarł. Wtedy moglibyście udawać, że jesteście smutni - to usłyszeli szczęśliwi państwo młodzi, gdy zadzwonili do ojca Meghan. W najnowszym wywiadzie Thomas Markle przyznał, że Harry miał rację. Zauważył także, że ślub jego córki ze spadkobiercą królewskim namieszał w jego życiu i wprowadził do niego chaos. Brytyjskiej prasie żalił się, że nie potrafi się zachować w nowej sytuacji. Skomentował także życiowe wybory swojej córki. Eksperci czuwający nad renomą królewskiej sławy zaniedbali Thomasa Markle. Jak przyznał ojciec księżnej Sussex, nie został przygotowany dobrze do przyszłej roli. Nie był także traktowany z należytym szacunkiem - nie poznał rodziny pana młodego przed ślubem. Zamieszanie w rodzinie królewskiej wskazuje, że relacje Thomasa z córką od dawna były chłodne i obojętne. Meghan Markle podobno jest zrozpaczona zachowaniem ojca. Przede wszystkim martwi się jednak tym, czy jego stan ponownie się nie pogorszy. Gdyby mężczyzna odszedł teraz, księżna mogłaby sobie tego nie wybaczyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Romans Terleckiego z posłanką PiS to nie plotka?! Przyłapani w intymnej sytuacji
  2. Wojciechowska mocno zaatakowała swoich fanów! Tego jej nie wybaczą
  3. Umęczona Kaczyńska wyszła ze szpitala. Dorwali ją paparazzi!
<>Paulina Krupińska i Karpiel-BułeckaGwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Paulina Krupińska i Karpiel-BułeckaGwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
ZOBACZ TAKŻE:<>tyszkiewiczNie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
tyszkiewiczNie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!Czytaj dalej
Książ