To makabryczne wydarzenie na zawsze pozostanie w pamięci jego świadków. Bogata seksbomba zamordowała w nocy aż 6 osób, a kolejnych kilka dotkliwie raniła. Padło także podejrzenie, że za swój czyn może nigdy nie odpowiedzieć.

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic Charkowa na wschodzie Ukrainy, dwudziestoletnia Alyona Zaitseva wjechała swoim rozpędzonym Lexusem w grupę ludzi na pasach dla pieszych. Alyona spowodowała śmierć sześciu z nich, a wiele innych raniła. Wśród poszkodowanych jest także jedna ciężarna kobieta.

Policja bada sprawę i nie wiadomo, co popchnęło Zaitsevą do tak strasznego czynu. Zabójczyni wyszła z samego wypadku bez szwanku i gdyby nie interwencja jej ochroniarzy, spotkałby ją lincz. Służby poinformowały, że kierująca pojazdem nie spożywała żadnego alkoholu. Według obecnych na miejscu osób, Zaitseva przejechała na czerwonym świetle i z premedytacją uderzyła w ludzi.

Kobiecie grozi 10 lat więzienia. 20-latka jest jednak córką wpływowego oligarchy i potentata branży energetycznej, Vasilyego i z tego powodu powszechnie uważa się, że może nie spotkać jej żadna kara.

fot. VKontakte

źródło: wprost.pl

Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

Najseksowniejsze kobiety świata

...

Zobacz również