Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, nie ma dobrych wieści. Jak ujawnia, miał przerażającą wizję dotyczącą nadchodzącej pory roku. Ostrzega, byśmy nie podchodzili do zimy zbyt lekceważąco, bo tegoroczna ma być prawdziwym koszmarem.

Zdaniem Jackowskiego, tegoroczna zima znów zacznie się w niepozorny sposób. Oczywiście nie zabraknie informacji, że „zaskoczyła drogowców”, choć będą wyraźne znaki ku temu, że biała pora roku nadchodzi wielkimi krokami. Jej początki będą łagodne, jak zwykle ma to miejsce od lat.

Jasnowidz ostrzega jednak, że to tylko pozory. Tę zimę można bowiem podzielić na dwie części. Pierwszą z nich jest właśnie ta łagodna jej wersja. Zaraz za nią czai się jednak mroźny i trzaskający żywioł, który przypomni nam, jak wygląda prawdziwa zima. Jackowski mówi, że dla przyzwyczajonych do mokrej i łagodnej zimy Polaków to będzie prawdziwy koszmar.

Spadnie bowiem dużo śniegu, skoki temperatur będą tak ekstremalne, że jednego dnia będziemy chodzić w lekkich płaszczykach, by kolejnego zmienić je w grube kurtki. Do samego jej końca nie będziemy w stanie przewidzieć, którą z tych dwóch twarzy zimy przyniesie kolejny dzień.

– W tym roku zima będzie chłodniejsza i brzydsza od tych, które mieliśmy w poprzednich latach. Tegoroczna zima będzie bardzo rozregulowana: będą bardzo duże skoki temperatur, a czasem przyjdą takie dni, że zima będzie bardzo śnieżna. Zimę podzieliłbym na dwie zmienności: będzie momentami ciepło jak na zimę, a potem nagle temperatura spadnie. Podczas tegorocznej zimy spadnie dużo śniegumówi Jackowski.

źródło: se.pl

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!


10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością

...

Zobacz również