Jarosław Kaczyński to obecnie najważniejsza osoba w państwie. Zdrowie nie dopisuje jednak prezesowi PiS. Pochodzący z centralnych rejonów Śląska jasnowidz przedstawiający się jako „Splita” zdradził, co – według niego – stanie się po śmierci Jarosława Kaczyńskiego.  Ta wizja przeraża.

– Sejm pogrąży się w żałobie, będzie wiele dni ciszy… a potem rozpęta się szał, będą walczyć. PiS rozpadnie się na dwie, nie, na trzy partie, ale jedna z nich szybko przepadnie – opisuje swoją wizję Splita.

Mroczny cień

– Widzę kształt, mroczny cień spróbuje zdobyć władzę absolutną, mieć tyle co Kaczyński i jeszcze więcej. Zagarnie sądy, zagarnie wojsko, spróbuje wziąć wszystko – kontynuuje opowieść jasnowidz.

Kto jednak jest „mrocznym cieniem”? Tego „Splita” nie chciał ujawnić. Zdradził tylko, że człowiek ten już teraz zasiada w ławach polskiego parlamentu.

Śmiech zdrajcy

– Krąży po sejmowych korytarzach niczym sęp, czekając na śmierć prezesa. Jego postać jest rozmazana, nie widzę dokładnie, słyszę tylko śmiech… śmiech zdrajcy – uchyla rąbka tajemnicy jasnowidz.

Wynika z tego, że „mroczny cień” czai się w szeregach Prawa i Sprawiedliwości lub partii koalicyjnych..

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS


Najbardziej bulwersujące fakty o Janie Pawle II

...

Zobacz również