Ta teoria elektryzuje internautów! Czy rzeczywiście może istnieć zależność pomiędzy zgonami trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, które miały miejsce w ostatnim czasie?

20 grudnia zmarł Henryk Cioch. Sędzia TK miał 66 lat, z jego ciało odnaleziono w mieszkaniu w Warszawie. Przyczyną okazały się oficjalnie „problemy zdrowotne”.

Niedługi czas później, bo już 10 stycznia, odszedł Bogusław Banaszak. Zmarł w samolocie na zawał serca. 11 stycznia dowiedzieliśmy się za to o śmierci byłego sędziego TK, Jerzego Ciemniewskiego. Nie wiadomo, co było przyczyną jego odejścia.

ZOBACZ TAKŻE: Największy sekret Macierewicza ujawniony! „Antoni jest…”

Kontrowersje, wątpliwości

Chociaż nie potwierdzono, aby ktokolwiek miał udział w doprowadzeniu do śmierci wpływowych prawników, nie wszyscy wierzą w oficjalne doniesienia. Szczególnie internauci związani poglądowo z opozycją i KOD spekulują, czy nie doszło aby do przestępstwa na tym tle prowokowanego przez ugrupowanie rządzące.

Swój głos w sprawie jakiś czas temu zajęła nawet prezes TK, Julia Przyłębska. Stwierdziła ona, że ogromny wpływ na stan zdrowia sędziów ma gigantyczny stres i presja, którym ulegają. Nie przekonało to jednak sporej części opinii publicznej, coraz intensywnie nagłaśniającej swoją teorię na ten temat.

ZOBACZ TAKŻE: Słynny polski jasnowidz chciał się zabić. Wstrząsający list pożegnalny

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również

Zobacz również