Przerażająca gra dotarła do Polski. Życie straciło już ponad 130 młodych osób (ZDJĘCIA)

Przerażająca gra dotarła do Polski. Życie straciło już ponad 130 młodych osób (ZDJĘCIA)

Co jakiś czas internet obiega wiadomość o kolejnych absurdalnych grach, którymi młodzi ludzie "urozmaicają" sobie życie. O ile jednak większość tych "gier" jest po prostu wymyślonych, to w przypadku "Niebieskiego Wieloryba" czy "Płetwala Błękitnego" jest inaczej.

Jak podaje radio "Niebieski Wieloryb" to przerażająca gra, w wyniku której życie straciło już ponad 130 młodych osób. Największą popularność zdobyła w Rosji, gdzie policja bezskutecznie szuka twórcy "zabawy". Moda dotarła jednak także do krajów zachodnich, w tym Polski.

Na czym polega gra? Młodzież zapisuje się do trwającego 50-dni wyzwania, podczas trwania którego dostają od mistrza gry makabryczne zadania. Nie tylko mają oglądać horrory czy unikać snu, ale i podcinać sobie żyły lub wycinać na skórze "obrazki".

Najgorsze następuje jednak na sam koniec. Wtedy uczestnicy na skraju psychicznej wytrzymałości zmuszani są do popełnienia samobójstwa. Według rosyjskiej policji, faktycznie to robią. Choć funkcjonariusze dotarli już do ponad 130 przypadków, to dokładna liczba ofiar jest trudna do ustalenia.

Poniżej zdjęcia ofiar i z miejsca odnalezienia ciała.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News