Przepowiednie niemieckiego wizjonera są trafniejsze od Jackowskiego? Wiele z nich się sprawdziło

Przepowiednie niemieckiego wizjonera są trafniejsze od Jackowskiego? Wiele z nich się sprawdziło Źródło: Screenshot z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Przepowiednie tego mężczyzny sprawdzały się z wielką dokładnością. Tuż przed śmiercią zdążył ostrzec przed wielką wojną, która ma nastąpić. Jego wizje do dziś wywołują ciarki na plecach.

Przepowiednie dotyczące przyszłości wciąż cieszą się wielką popularnością. Ludzie do dziś nie potrafią przejść obojętnie wobec przepowiedni takich osobistości jak Nostradamus, Ojciec Pio czy Baba Wanga. W wizjach tych postaci przewija się często apokaliptyczny motyw, a perspektywa wielkiej wojny i końca świata niepokoi wiele osób. 

Z niepokojących wizji słynie również Krzysztof Jackowski, który regularnie przedstawia swoje przepowiednie na platformie YouTube. Jak się okazuje, ponad pół wieku temu w Niemczech żył poprzednik naszego rodzimego wizjonera. Niemiec Aloise Irlmaier słynął z niezwykle trafnych wizji dotyczących przyszłości. Niestety, większość z nich zwiastowała ogromne tragedie. 

Wszystkie przepowiednie Niemca się sprawdziły. Przed śmiercią przekazał wiadomość dla całej ludzkości

Niemiec Aloise Irlmaier zmarł pięćdziesiąt lat temu. Podczas II wojny światowej odniósł liczne obrażenia, które miały spowodować u niego dar spoglądania w przyszłość. Według relacji świadków mężczyzna nigdy się nie mylił. Jego przepowiednie sprawdzały się z wielką dokładnością.

Irlmaier potrafił przewidzieć śmierć swoich kolegów z wojska. Tragiczne wydarzenia z życia jego przyjaciół stawały się potwierdzeniem tych wizji. Kilka lat przed swoją śmiercią niemiecki jasnowidz zainteresował się losami całego świata. Przepowiednie, które zdążył wypowiedzieć, budzą grozę. Pojawia się w nich między innymi wizja wielkiej i przerażającej wojny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aloise Irlmaier ostrzegał przed wielką wojną

Przepowiednie Niemca dotyczą wielkiego konfliktu zbrojnego. Zdaniem jasnowidza tę przerażającą wojnę rozpoczną Rosjanie, którzy będą zmierzać w kierunku Niemiec. Chiny mają w tym czasie zaatakować Alaskę i Kanadę. Wizje Niemca mówiły również o broni chemicznej i biologicznej. Jego słowa wywołują ciarki na plecach: 

- Wojna wybuchnie o świcie i przyjdzie nieoczekiwanie. Bawarczycy siedzący w pubie, zajęci grą w karty, nagle ujrzą obcych żołnierzy zaglądających przez drzwi i okna. Czarna armia przybędzie ze wschodu, a wszystko wydarzy się niezwykle szybko - mówił Aloise Irlmaier w swojej przepowiedni.

W przepowiedniach została też wspomniana katastrofa klimatyczna, której przyczyną będzie nierozsądne działanie człowieka. Słowa niemieckiego wizjonera, choć wypowiedziane wiele lat temu, wciąż budzą ogromny niepokój.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News