Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze

Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze Źródło: Pexels.com

Przepowiednie o III wojnie światowej i zagładzie ludzkości często pojawiają się w mediach. Wizja proroka zza granicy wywołała ogromne poruszenie. Zgodnie z jego intuicją, już wkrótce wydarzy się ogromna tragedia. Zginą miliony ludzi.

Przepowiednie na temat katastrof naturalnych i konfliktów międzynarodowych zawsze wywołują ogromne poruszenie w społeczeństwie. Polacy z niepokojem słuchają tego, co mówi najsłynniejszy wizjoner w kraju, Krzysztof Jackowski. Jego wizje nie brzmią optymistyczne. Jak się jednak okazało, nie jest on odosobniony w swoich poglądach.

Prorocy zza granicy również nie przedstawiają optymistycznej wizji przyszłość. Zagraniczny wizjoner Sylwester Nmanwok z Nigerii również przewiduje wstrząsające wydarzenia. Nie jest to powszechnie znana postać, jednak - jak podają media - udało mu się przepowiedzieć kilka istotnych wydarzeń. Jego słowa brzmią naprawdę niepokojąco.

Przepowiednie proroka zza granicy budzą niepokój. Trzeba przygotować się na najgorsze

Przepowiednie, które głosi nigeryjski prorok, miały przeważnie charakter lokalny. Ostatnio zagraniczny wizjoner podzielił się intuicją, która ma globalny zasięg. Jego zdaniem już wkrótce ludzkość będzie musiała zmierzyć się z niezwykle dramatycznymi wydarzeniami. III wojna światowa i zagłada ludzkości jest coraz bliżej.

Sylwester Nmanwok nie ograniczył się do enigmatycznych wypowiedzi, ale podał konkrety. Zgodnie z jego intuicją, osobą odpowiedzialną za wybuch międzynarodowego konfliktu ma być Donald Trump. Przepowiednie nieznanego proroka mówią, że w kolejnych latach nadal będzie on dalej pełnił funkcję prezydenta USA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagła zagłada milionów ludzi. Prorok podaje konkrety i ostrzega przed ostateczną zagładą

Zdaniem wizjonera światowy konflikt rozpocznie się od zamachu terrorystycznego, który wstrząśnie opinią publiczną na całym świecie. Nie wiadomo, kiedy i gdzie do niego dojdzie, jednak wizjoner przekonuje, że jego przepowiednie dotyczą niedalekiej przyszłości. Nigeryjczyk twierdzi, że za wybuch III wojny światowej będzie odpowiedzialny Donald Trump. To właśnie on spowoduje ogromne napięcie w relacjach z Koreą Północną i Rosją, które będzie miało tragiczne skutki.

Przepowiednie afrykańskiego wizjonera mówią, że międzynarodowy konflikt doprowadzi do śmierci milionów ludzi. Jednak na tym się nie skończy. Wiele państw rozpadnie się, a do władzy dojdzie niezwykle krwawy dyktator. Według wizjonera koniec świata nastąpi tuż po zapowiadanym konflikcie.

W mediach coraz częściej pojawiają się niepokojące przepowiednie. Nie tylko prorocy i wizjonerzy są zaniepokojeni sytuacją panującą w Europie i na świecie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę"
  4. Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie
  5. TVP: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków. Ulewy nie ustępują, w wielu miejscach podtopione domy
  6. Bieniuk twierdzi, że "nigdy nie był na komisariacie". Prawda okazuje się jednak zupełnie inna

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News