Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską

Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską Źródło: .

Przepowiednie Ojca Pio cieszą się w ostatnim czasie wielką popularnością. Warto wiedzieć, że słynny duchowny wypowiedział się również na temat przyszłości naszego społeczeństwa. Dowiedzieliśmy się kilku faktów na temat III WŚ i o udziale naszego kraju.

Przepowiednie Ojca Pio cieszą się wielką popularnością nawet wiele lat po śmierci włoskiego zakonnika. Został on uznany za świętego już siedemnaście lat temu, a jego słowa są uznawane za bardzo ważne przez katolików. Nie da się ukryć, że większość z nich darzy ojca Pio ogromnym szacunkiem. Zakonnik wciąż jest uznawany za bardzo mądrą osobę, która umiała przewidzieć kilka istotnych rzeczy już kilkadziesiąt lat temu.

Kilka dni temu Polacy fascynowali się słowami Ojca Pio o Janie Pawle II, z którym ten miał okazję spotkać się wiele lat temu. Tym razem głośne stały się słowa Włocha o możliwym konflikcie zbrojnym. Co ciekawe, nie obyło się również bez komentarza na temat udziału naszego kraju w wojnie, która ma być trzecim wielkim konfliktem państw na całym świecie.

Przepowiednie ojca Pio o III WŚ mówią o Polsce

Pierwsza legenda dotycząca słów ojca Pio dotyczy Jana Pawła II. Włoski zakonnik miał spotkać się z Polakiem już trzy lata po zakończeniu II wojny światowej. To właśnie wówczas miał dostrzec olbrzymi potencjał polskiego duchownego. Pio stwierdził ponoć, że Karol Wojtyła w przyszłości zostanie papieżem. Jeżeli ta historia jest prawdziwa, to można wierzyć w to, że przepowiednie włoskiego zakonnika sprawdzają się.

Niepokojąco brzmią jednak jego inne słowa, które dotyczą zupełnie innego tematu. Pio wypowiedział się także na temat III wojny światowej, która miałaby być znacznie poważniejsza niż jej poprzedniczka

- Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze - głosi przepowiednia.

Przepowiednie ojca Pio brzmią przerażająco

Ojciec Pio stwierdził, że jednej nocy wielkiej wojny zginie więcej osób, niż w dwóch poprzednich wielkich konfliktach łącznie. Sprawia to, że wizja takiego scenariusza brzmi przerażająco. Nie zabrakło także słów poświęconych Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Odnosi się wrażenie, że wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski - kończy znany zakonnik, co może zdziwić wielu Polaków, którzy obawiali się, że ich kraj również zostanie dotknięty przez koszmarne wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News