Co się stanie w 2019? Przepowiednie są naprawdę przerażające

Co się stanie w 2019? Przepowiednie są naprawdę przerażające Źródło:

Przepowiednie na rok 2019 mogą niektórych wprawić w osłupienie. Jasnowidze i astrologowie nie mają dobrych informacji. Okazuje się, że czekają nas nie tylko kataklizmy, ale i... wojna. Czy czarny scenariusz się sprawdzi?

Przepowiednie na rok 2019 mogą wzbudzić w niektórych istny lęk. Okazuje się, że świat będzie musiał się zmierzyć z wieloma dość trudnymi kryzysami. Od środowiskowych zapalników, po konflikty dyplomatyczne nastroje polityczne i warunki do życia mogą ulec diametralnej przemianie.

Co powiedział Nostradamus? Przepowiednie na rok 2019

Naostradamus przewidział... atak bronią jądrową! Jedna z najbardziej przerażających wizji według jasnowidza stanie się faktem. Atak terrorystyczny zaplanowany z wyjątkowym pietyzmem ma zostać przeprowadzony w Turcji. Dzisiejsze zaognione konflikty na Bliskim Wschodzie mogą potwierdzić tę trudną dla ludzkości wizję. Jasnowidze sugerują także, że na przełomie 2018 i 2019 roku mogą nas czekać nietypowe zjawiska pogodowe. Zamiast śnieżnej zimy mamy się liczyć z burzową. Anomalie zapowiadane są od wielu lat w związku ze zmieniającymi się strefami klimatycznymi niemal na całej kuli ziemskiej. Jednak wizja ta jest zdaniem meteorologów niemal niemożliwa. O III wojnie światowej mówi się od dawna. Ta, zdaniem chociażby naszego, rodzimego wizjonera Krzysztofa Jackowskiego ma rozpocząć się w Syrii. Inni jasnowidze potwierdzają nadejście konfliktu zbrojnego już w najbliższym roku. Według wersji świętej Łucji czekają nas czystki etniczne. W swojej przepowiedni miała zauważyć, że dzięki licznej populacji Azjatów to oni przetrwają najgorszy moment. Świat, według innej wersji ma doznać ogromnych zmian kontynentalnych. Podobno Niemcy mają zostać całkowicie zalane.

Polityka według przepowiedni

Całkowite zmiany czekają ludzi w kwestii nastrojów politycznych. Już w 2019 roku mają się dokonać istotne przeobrażenia za sprawą wygranej partii, która nigdy nie była brana pod uwagę. Już teraz można zauważyć dość charakterystyczne triumfy formacji konserwatywnych, chociażby w Europie, które jednak do tej pory nie miały większych szans na zwycięstwo. Nie wiadomo jednak, jakie nastroje będą towarzyszyć w polityce w nadchodzącym roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Królowa Saba przewidziała... koniec świata. Jej wizje spełniają się jednak dość regularnie i entuzjaści jej teorii zaczęli się prawdziwie obawiać tego, co przyniesie nowy rok. Dość enigmatyczne pojęcie może dotyczyć zarówno zmian klimatycznych, jak i wojny. Katastrofy naturalne, które zdarzają się dość często ze względu na rozmaite czynniki, teraz mają diametralnie zmienić losy świata. Różne wersje, katastrofalne skutki i trudne do przewidzenia zmienne. Wizja nadchodzącego roku może prawdziwie przerażać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski widzi zmarłych i z nimi rozmawia. Ujawnia szokujące kulisy
  2. Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie
  3. Jackowski ma tragiczne informacje dla wszystkich Polaków. Lepiej się przygotujcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News