przepowiednie_po
pixabay
Anna Maria Guziewska - 30 Listopada 2018

Jasnowidz ostrzega przed III Wojną Światową! Przepowiednie na 2019 rok budzą grozę

Przepowiednie na 2019 rok wzbudzają wiele kontrowersji wśród internautów. Okazuje się, że najnowsze doniesienia jasnowidzów mogą wiele osób zaskoczyć. Mowa o zmianach klimatycznych i... III wojnie światowej!

Przepowiednie na 2019 rok masowo pojawiają się w Internecie i prasie. Ci, którzy wierzą w przeczucia jasnowidzów podają, że zbliżający się czas może być niezwykle trudny. W wielu doniesieniach pojawia się ryzyko wojny, militarnych starć i niepokojów politycznych.

Co się stanie w przyszłym roku? Przepowiednie na 2019 rok mogą zszokować

"Niemiecka drużyna piłkarska nie odniesie sukcesów w zbliżających się mistrzostwach. Mają odpaść z fazy grupowej" - donoszą jasnowidze. Ten nieco nierealny scenariusz może stać się jednak faktem. Dalej, ma mieć to związek z wybuchem III wojny światowej. Przeczucia autorów mają odtwarzać scenariusz sprzed 90 lat. W 1938 roku rozegrano Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Rok później wybuchła II wojna światowa. W ocenie jasnowidzów scenariusz ten może się powtórzyć. Dalej, "eksperci" tłumaczą, że na przyszłość ma wpływ aneksja Krymu. Według przepowiedni migracje w Europie mogą mieć niebagatelny wpływ na rok 2019 rok. To także odciśnie piętno na nastrojach w Niemczech. Przestraszeni mieszkańcy mają się sprzeciwiać polityce Angeli Merkel. Niektórzy wskazują, że może to mieć wpływ na "powszechną psychozę", która wywoła ogromny konflikt międzynarodowy. Mundial w Rosji będzie miał kluczową rolę dla nadchodzącego roku 2019. Wschód popierający inne państwa ma doprowadzić do konfliktów międzynarodowych. Iran i Izrael również mają stać się epicentrum konfliktów zbrojnych. Wielka Brytania również jest wymieniana w kontekście ewentualnych wielkich zmian na mapie Europy. Okazuje się, że Brexit i konflikt dyplomatyczny mogą zaognić konflikt między Unią Europejską i Rosją.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ojciec_pio9 cudów, których nauka nie może wyjaśnić [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Zaprzyjaźnione państwa Rosji i przeciwnicy Putina mogą doprowadzić do międzynarodowego i krwawego konfliktu. W ocenie przepowiadających przyszłość, może wydarzyć się wiele rozłamów politycznych, które finalnie doprowadzą do militarnych rozwiązań. Szokująca przepowiednia nie jest entuzjastyczna dla Europy. Wiele osób zwraca uwagę na to, że niektóre z doniesień wydają się nierealne. Oparte na chłodnej kalkulacji, zwracają uwagę, że wiele z "ukrytych" napięć politycznych mogą w 2019 roku wybuchnąć, doprowadzając do tragicznych w skutkach widoków. Pomimo dość niejednoznacznych źródeł inspiracji dla jasnowidzów, okazuje się, że cieszą się oni niesłabnącą popularnością. Jednym z najważniejszych i najpopularniejszych w Polsce jest Krzysztof Jackowski. On z pewnością również przygotuje przepowiednie na zbliżający się 2019 rok.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dar Jackowskiego ostatecznie potwierdzony? Służby ujawniają
  2. Wizja Jackowskiego przeraża! Od WOJNY dzieli nas zaledwie kilka dni
  3. Przygotujcie się na koszmar! Będzie tak źle, że Jackowski już zwrócił się do Boga
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie chcę się kochać? Ekspert tłumaczy
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News