Przepowiednie Jackowskiego, które się sprawdziły. Przewidział to wszystko!

Przepowiednie Jackowskiego, które się sprawdziły. Przewidział to wszystko! Źródło: screen JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły zachęcają Polaków do zgłaszania się do wizjonera. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów od wielu lat zabiera głos w sprawach, którymi żyje lokalna, polska, jak i globalna społeczność. Przypominamy wizje, które zgodnie z przepowiedniami Jackowskiego okazały się prawdą.

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły zbudowały spore zaufanie społeczne wokół jego osoby. Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się jasnowidzeniem. Jego wizje pomagały pracom śledczych - sam Jackowski chwali się na swojej stronie, że pomogły w odnalezieniu 700 osób. Wizjoner zabierał też głos w sprawach polskiej i globalnej polityki.

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły

W wielu przypadkach jego przepowiednie okazywały się trafione. Nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100-procentową zgodnością, Jackowski "trafiał" co do kierunków zmian, bądź mylił się nieznacznie. Jasnowidz znany jest z tego, że często zabiera głos w sprawach związanych z polską polityką. W tym miejscu warto odnotować jego największe sukces. Mowa o przepowiedni z maja 2016 roku, gdy na łamach "Faktu" zapowiedział wymianę premiera w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Przy wysokich wówczas notowaniach Beaty Szydło i wyraźnej przewagi PiS nad resztą partii mało kto wierzył w taki scenariusz. Wizjoner z Człuchowa zapowiadał też sukces Pawła Kukiza z 2015 roku (20 proc. głosów w wyborach prezydenckich i 9 proc. do Sejmu). Jackowski przewidział też rekonstrukcję w rządzie PiS, obejmującą nie tylko premiera. Jackowski pomagał też w znajdowaniu ofiar i zaginionych. On wskazał rejon, gdzie zginęli nastolatkowie w Tryńczy (słynny wypadek - wpadnięcie samochodu do rzeki). Dzięki jego refleksji udało się odnaleźć zaginioną dziewczynkę, którą na peronie w Gdańsku zobaczono z pedofilem. Współpracę z Jackowskim od lat ceni sobie Policja. To dzięki niemu udało się znaleźć ofiarę w Polanicy Zdroju (2003). Wizjoner pomylił się tylko o 200 metrów. Jego rady okazywały się bezcenne przy poszukiwaniu ofiar w Będzinie, Turku, czy Łomży.

Czarne przepowiednie Jackowskiego

Najwięcej emocji, a więc i zainteresowania, wzbudzają w mediach czarne scenariusze przedstawiane przez wizjonera. Z wydarzeń, które celnie opisał przed czasem należy wymienić choćby zapowiedź kryzysu gospodarczego w 2008 roku.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trafił też z eskalacją napięcia na Bliskim Wschodzie przy walnym udziale Stanów Zjednoczonych. Mówił o tym w 2011 roku, a więc już po rozpętaniu tzw. arabskiej wiosny, która zmiotła rządy dyktatorów w północnej Afryce i części Azji. Tragedia Syrii i miasta Aleppo jest potwierdzeniem jego wizji. Na ten rok zapowiadał też eskalację napięcia, grożącą nawet wojną. W kontekście stanu wojennego na Ukrainie i incydentu na Morzu Azowskim z Rosją można to uznać, za kolejną spełnioną wizję. Jackowski ma też wyrazistą wizję śmierci Andrzeja Leppera. Choć ta sprawa, mimo ustaleń śledczych, pozostaje przedmiotem dyskusji, wątpliwości nie ma tu jasnowidz z Człuchowa. Jego zdaniem były lider Samoobrony i wicepremier został zamordowany.



Najlepsze newsy dnia:

  1. Błagają Jackowskiego o pomoc. Przerażające wydarzenia wstrząsnęły całym światem
  2. Polskę czeka totalny przewrót! Jackowski miał szokującą wizję o Tusku
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Jackowski nie ma wątpliwości. Tak NAPRAWDĘ umarła Roksana, której szukała cała Polska
Następny artykuł