Przepowiednie Jackowskiego, które się sprawdziły. Przewidział to wszystko!

Przepowiednie Jackowskiego, które się sprawdziły. Przewidział to wszystko! Źródło: screen JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły zachęcają Polaków do zgłaszania się do wizjonera. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów od wielu lat zabiera głos w sprawach, którymi żyje lokalna, polska, jak i globalna społeczność. Przypominamy wizje, które zgodnie z przepowiedniami Jackowskiego okazały się prawdą.

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły zbudowały spore zaufanie społeczne wokół jego osoby. Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się jasnowidzeniem. Jego wizje pomagały pracom śledczych - sam Jackowski chwali się na swojej stronie, że pomogły w odnalezieniu 700 osób. Wizjoner zabierał też głos w sprawach polskiej i globalnej polityki.

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły

W wielu przypadkach jego przepowiednie okazywały się trafione. Nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100-procentową zgodnością, Jackowski "trafiał" co do kierunków zmian, bądź mylił się nieznacznie. Jasnowidz znany jest z tego, że często zabiera głos w sprawach związanych z polską polityką. W tym miejscu warto odnotować jego największe sukces. Mowa o przepowiedni z maja 2016 roku, gdy na łamach "Faktu" zapowiedział wymianę premiera w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Przy wysokich wówczas notowaniach Beaty Szydło i wyraźnej przewagi PiS nad resztą partii mało kto wierzył w taki scenariusz. Wizjoner z Człuchowa zapowiadał też sukces Pawła Kukiza z 2015 roku (20 proc. głosów w wyborach prezydenckich i 9 proc. do Sejmu). Jackowski przewidział też rekonstrukcję w rządzie PiS, obejmującą nie tylko premiera. Jackowski pomagał też w znajdowaniu ofiar i zaginionych. On wskazał rejon, gdzie zginęli nastolatkowie w Tryńczy (słynny wypadek - wpadnięcie samochodu do rzeki). Dzięki jego refleksji udało się odnaleźć zaginioną dziewczynkę, którą na peronie w Gdańsku zobaczono z pedofilem. Współpracę z Jackowskim od lat ceni sobie Policja. To dzięki niemu udało się znaleźć ofiarę w Polanicy Zdroju (2003). Wizjoner pomylił się tylko o 200 metrów. Jego rady okazywały się bezcenne przy poszukiwaniu ofiar w Będzinie, Turku, czy Łomży.

Czarne przepowiednie Jackowskiego

Najwięcej emocji, a więc i zainteresowania, wzbudzają w mediach czarne scenariusze przedstawiane przez wizjonera. Z wydarzeń, które celnie opisał przed czasem należy wymienić choćby zapowiedź kryzysu gospodarczego w 2008 roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trafił też z eskalacją napięcia na Bliskim Wschodzie przy walnym udziale Stanów Zjednoczonych. Mówił o tym w 2011 roku, a więc już po rozpętaniu tzw. arabskiej wiosny, która zmiotła rządy dyktatorów w północnej Afryce i części Azji. Tragedia Syrii i miasta Aleppo jest potwierdzeniem jego wizji. Na ten rok zapowiadał też eskalację napięcia, grożącą nawet wojną. W kontekście stanu wojennego na Ukrainie i incydentu na Morzu Azowskim z Rosją można to uznać, za kolejną spełnioną wizję. Jackowski ma też wyrazistą wizję śmierci Andrzeja Leppera. Choć ta sprawa, mimo ustaleń śledczych, pozostaje przedmiotem dyskusji, wątpliwości nie ma tu jasnowidz z Człuchowa. Jego zdaniem były lider Samoobrony i wicepremier został zamordowany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Błagają Jackowskiego o pomoc. Przerażające wydarzenia wstrząsnęły całym światem
  2. Polskę czeka totalny przewrót! Jackowski miał szokującą wizję o Tusku
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Jackowski nie ma wątpliwości. Tak NAPRAWDĘ umarła Roksana, której szukała cała Polska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News