przeowiednie_po
pixabay
Anna Maria Guziewska - 27 Grudnia 2018

Przyszłe miesiące będą przełomowe. Najgorsze przepowiednie na 2019 rok

Przepowiednie 2019 wciąż wzbudzają ogromne emocje. W związku z przeczuciami wielu znanych jasnowidzów ludzie planują działania na następny rok. Okazuje się, że wiele z nich i niepokoi, i przeraża.

Przepowiednie 2019 znów pojawiają się w medialnych doniesieniach. Okazuje się, że Baba Wanga - najbardziej popularna kobieta jasnowidz na świecie, nie ma dobrych wiadomości. Wylicza konflikty zbrojne i mówi o agresjach między państwami. Będzie niebezpiecznie.

Jakie są przepowiednie 2019? Baba Wanga wylicza, ludzie są przerażeni

Zgodnie z przeczuciami Baby Wangi zagrożona może się czuć Rosja. Oprócz problemów wewnętrznych, które będą sterowały życiem polityków, może się okazać, że ktoś będzie próbował pozbawić życia Władimira Putina. Szykuje się zamach na prezydenta i wielu się zastanawia, skąd pochodzi ewentualne zagrożenie. Bałkańska jasnowidz zauważa, że możliwe jest także uderzenie meteorytu na Wschodzie. W 2019 roku na problemy musi się przygotować także Donald Trump. Prezydent USA straci słuch i niezdolny do klarownego podejmowania decyzji, będzie musiał na chwilę zniknąć z polityki. Choroba, którą próbowali będą odgadnąć najlepsi amerykańscy lekarze, będzie stopniowo go atakować. Osoba z jego rodziny ulegnie wypadkowi samochodowemu. Pakistan, Indie, Chiny i Indonezja mają się znaleźć pod wodą. Wszystko za sprawą uderzenia fali, która ma zmieść z powierzchni kraje. Prawdopodobnie Baba Wanga przewidziała w ten sposób tsunami i jego konsekwencje. Ekonomiczna wizja Europy również nie nastraja pozytywnie. Na starym kontynencie ma dojść do krachu, który spowoduje kryzys. Wiele państw w ten sposób będą się musiały liczyć z wewnętrznymi problemami.

Kim była Baba Wanga?

Jej przepowiednie regularnie są ujawniane przez osoby, które notowały, jaka jest jej wizja świata. Bałkańska jasnowidz zmarła w 1996 roku, jednak jej przeczucia sprawdziły się w przypadku zamachów na World Trade Center i w kontekście powstania ISIS. Bułgarska znachorka w wieku dwunastu lat zaginęła. W czasie, gdy poszukiwali jej bliscy - ona miała błąkać się wśród burz i przez to, straciła wzrok. Jej rodzina, która musiała się zmierzyć z potworną biedą, nie mogła zapewnić odpowiedniej lekarskiej opieki. Kilka lat później, kobieta zaczęła przewidywać przyszłość napotkanym osobom.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Gdy jej przeczucia się sprawdziły, natychmiast stała się niezwykle popularna. Jej dom odwiedzały dziesiątki osób dziennie, a ona sama doradzała w kontekście zdrowia i pomagała przewidzieć przyszłość. Doniesienia o jej działalności obiegły świat. Najważniejsze z rokowań sprawdziły się. Czy tym razem, babka również miała rację?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca wizja Jackowskiego. Premier Morawiecki w ogromnym niebezpieczeństwie!
  2. Krzysztof Jackowski: Co przewidział słynny jasnowidz? Sprawdzone przepowiednie
  3. Jackowski ma przerażające informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News