Słynna jasnowidzka miała straszną przepowiednie tuż przed pogrzebem ojca Dawidka. Widziała, gdzie jest dziecko, MAKABRA

Słynna jasnowidzka miała straszną przepowiednie tuż przed pogrzebem ojca Dawidka. Widziała, gdzie jest dziecko, MAKABRA Źródło: .

Przepowiednie o losie Dawida Żukowskiego pojawiały się już kilkukrotnie. Jednak wizja, którą miała słynna jasnowidzka niedługo przed pogrzebem ojca zaginionego dziecka przeraża szczególnie. Potwierdza najgorszy scenariusz.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego i Mai Danilewicz mogły pomóc policji w znalezieniu zaginionego przed ponad tygodniem Dawida Żukowskiego. Słynny wizjoner miał wręcz przekazać służbom mapę z zaznaczonym miejscem, gdzie pięciolatek najprawdopodobniej się znajduje. Jednak policja poszła tropem śladów materialnych. Los dziecka wciąż jest nieznany. Wskazówek dostarczają kolejne wizje, jakich doznają obdarzone darem osoby.

Przepowiednie sugerują spełnienie najgorszego scenariusza

Dawid Żukowski jest bezskutecznie poszukiwany od ponad tygodnia. Zaginął w środę, 10 lipca. Ostatni raz widziany był o godzinie 17:00. O 21:00 jego ojciec popełnił samobójstwo. Co działo się przez te 4 godziny - nie wiadomo. Teren w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów dziecka przeczesywały ogromne siły - w tym policja, straż pożarna i psy tropiące. Bez rezultatu. W ostatnim czasie do akcji włączyli się też nurkowie, którzy sprawdzali okoliczne jeziora. To właśnie motyw wody pojawił się w szokującej przepowiedni słynnej jasnowidzki, Mai Danilewicz.

Danilewicz wie, gdzie jest Dawidek? "Oczko wodne obłożone kamieniami"

Wizjonerka ujrzała swoją wizję niedługo przed ceremonią pogrzebową ojca Dawidka, Pawła Ż. Pochówek odbył się w piątek, 19 lipca, ale jego godzina i miejsce pozostawały tajemnicą. Być może nieprzypadkowo Danilewicz miała widzenie właśnie w tym czasie. Wizja wydaje się bardzo konkretna i, niestety, może zwiastować najgorsze zakończenie sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pokazuje mi jakieś oczko wodne obłożone kamieniami w koło. Cokolwiek to znaczy, nie wiem. Tak samo jak cały czas mi mówi że "za późno, aby wysiąść, więc jadę jeszcze jeden przystanek". Pamiętajmy, że w jego głowie działo się wszystko naraz. Jego myśli szaleją i chyba nikt nie jest w stanie tego połapać, aby zobaczyć to właściwe. Mamy jeszcze czas do pochówku Pawła Ż., aby poprosić go o jakieś wskazanie, później już nic nikt nie zobaczy - relacjonuje Maja Danilewicz na łamach Super Expressu.

Nie wiadomo, czy jasnowidzka wykorzystała moment i doznała kolejnego widzenia. Pewne jest jedno - wizja wskazuje bardzo konkretne miejsce, które może być znalezione i przeszukane. Niewykluczone, że wkrótce poznamy całą prawdę o tej tajemniczej historii. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu