Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal Źródło: Fot. Facebook/Tarocistka Anna Kempisty

Przepowiednie dla polski nie są zbyt optymistyczne. Tarocistka Anna Kempisty odczytuje karty i przepowiada, jaka przyszłość czeka nasz kraj. Wielu ludzi jej słowa mogą bardzo zaniepokoić.

Przepowiednie polityczne to specjalność tarocistki Anny Kempisty. Przewidziała m.in. poważną chorobę Jarosława Kaczyńskiego oraz koniec politycznej kariery Ryszarda Petru. W tym roku również postawiła karty.

- Dla Polaków rozczarowanie. Myślę, że będzie jakiś skandal finansowy, czeka nas afera, będzie próba wyciszenia tej sytuacji - to pierwsze, niezbyt optymistyczne, słowa przepowiedni wyczytanej z kart przez sławną tarocistkę Annę Kempisty.

To jednak nie koniec niepokojących słów medium.

Przepowiednie z kart nie są zbyt optymistyczne

Według przepowiedni końcówka 2019 i początek 2020 roku będą wyglądały bardzo obiecująco. Rządowe obietnice i deklaracje napełnią serca Polaków nadzieją na lepszy czas i zmiany. Niestety już wiosną możemy spodziewać się pierwszego załamania tego pozytywnego obrazu. Później czeka nas spokojne i leniwe lato, ale to tylko cisza przed prawdziwą burzą. Jesień w polityce będzie nerwowa, a w grudniu, jako kraj, przepuścimy wielką okazję na wzbogacenie się. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przepowiednie dla społeczeństwa są równie kiepskie. Raczej nie możemy liczyć na luksusy. Będą nas trapiły problemy finansowe, zawodowe i towarzyskie. Brak czasu, zapracowanie, szukanie nowych źródeł dochodów. Daleko nam będzie do stabilności.

- Średnio wygląda ten czas dla Kowalskiego po wyborach. Sprawy zawodowe i finansowe na pewno będą pewnego rodzaju problemem. Mamy punkt wyjściowy do poszukiwania nowych rozwiązań. Stare rozwiązania mogą się już nie sprawdzać, trzeba będzie pokombinować - mówi tarocistka.

Przepowiednie tarocistki dotyczą nie tylko polityki

Złe wiadomości płyną z kart dla tych, którzy chcieliby kupić sobie swoje własne cztery kąty. Mieszkania co prawda będą dostępne na rynku, ale kłopotliwe może okazać się zdobycie na nie pieniędzy. Nie jest to najlepszy czas na branie kredytu lub inwestowanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społeczeństwem. 8-letni Wiktor konał w męczarniach na oczach taty 

Wróżka zapytała karty również o kondycję NFZ. Tutaj też nie możemy liczyć na znaczącą poprawę. Choć w mediach kreowany będzie wizerunek sprawnego systemu, w praktyce niewiele się zmieni. Wciąż czekają nas te same, znane bolączki i utrapienia związane z korzystaniem z usług publicznej służby zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS planuje współpracę z jedną z partii. Jej wyborcy będą WZBURZENI
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. Jan Paweł Lenga przemówił. Wskazał na papieża Franciszka i powiedział kilka ponurych zdań
  4. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  5. Niepozorny produkt może być zbawienny w walce z nowotworem. Jest w większości naszych kuchni

źródło: fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News