Burza po przepowiedni wróżbity Macieja. Tym razem przesadził?

Burza po przepowiedni wróżbity Macieja. Tym razem przesadził? Źródło: Instagram/Wróżbita Maciej

Przepowiednie wróżbity Macieja już od lat wzbudzają kontrowersje. Wielokrotnie podejrzewano go o kłamstwa i zmyślanie, a ostatnio znowu zdradził informacje, po których znów rozpętała się prawdziwa burza.

Przepowiednie wróżbity Macieja to temat rzeka. Mężczyzna wielokrotnie się mylił i nieudolnie próbował kłamać, by wytłumaczyć swoje wpadki. Co prawda czasami udawało mu się coś poprawnie wskazać, dzięki czemu cieszy się sporą popularnością wśród Polaków. Czasem występuje jako gość specjalny w różnych programach, a ostatnio pojawił się w "Big Brother Nocą". Zdradził tam kilka szczegółów na temat zakończenia programu, czym wywołał gigantyczną burzę. 

Kto według Macieja wygra program?

Wróżbita Maciej był niedawno gościem w programie "Big Brother Nocą". Małgorzacie Ohme i Filipowi Chajzerowi opowiedział o dalszym przebiegu show i zdradził, kto go wygra. Postawił dość zaskakujące tezy.

Wróżbita przeprowadził analizę numerologiczną na podstawie dat urodzenia uczestników. Podczas tej czynności wielokrotnie zapewniał, że nie ogląda Big Brothera, nie zna osób tam występujących i nawet nie wie, jak wyglądają.

Na pytanie, kto wygra program, wróż nie odpowiedział jednoznacznie. Zaznaczył, że numerologia to jedno, a przypadkowość głosów widzów, to drugie. Wskazał za to parę uczestników, którzy mają, jego zdaniem, największe szanse na wygraną.  

- Bartek może bardzo nabierać ludzi. Dużo ludzi może uważać: „ale on jest świetny, ale jest fajny”. Wielu ludzi może siebie odnajdować w nim. To znaczy, że on wie, jak się przypodobać. Wie, jak zaimponować rzeszy ludzi. Dlaczego? Bo ma ogromną intuicję i jest świetnym psychologiem. Bartek ma bardzo duże szanse, żeby wygrać - powiedział Maciej. 

-Ja mimo wszystko uważam, że Madzia tutaj może być ogromną jego rywalką- dodaje, sugerując, że jeszcze nie wszystko przesądzone. 

Przepowiednie wróżbity Macieja dotyczące programu "Big Brother" rozpętały burzę

Wyniki były dość zaskakujące, a słowa Maciej oburzyły fanów programów. W internecie pojawiły się posty krytykujące jego umiejętności. Wszystko wskazuje na to, że tym razem zdecydowanie przesadził, a nerwy Polaków nie wytrzymały, co dało się zaobserwować w komentarzach na portalach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

-Ten pseudowróżbita sobie nagrabił. Wpadka na wpadce, a na miejscu Radka to bym się zdenerwowała po tym, co powiedział. Czy ten wróżbita w ogóle wiedział, co plecie? - napisała jedna z internautek. 

-Wróżbita Maciej nie oglądał żadnego odcinka. Żarty, ale dla małych dzieci-dodała kolejna osoba.

-Manipulacja przed finałem z tym wróżbitą – komentuje następny widz programu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

źródło: RMF Maxx

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News