Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie

Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie Źródło: .

Przepowiednie Ojca Pio jeżą włos na głowie nie tylko wiernym. Ludzkość ma przez trzy dni pogrążyć się w ciemności i ponieść konsekwencje swoich grzechów, w tym pychy Kościoła. Korespondencja mnicha z lat 50. nie jest przerażająca.

Przepowiednie Ojca Pio od lat fascynują wiernych. Stygmatyk należał do świętych, którzy poprzez szczególną relację z Bogiem i głęboką wiarę mieli również doświadczać wizji dotyczących przyszłości ludzkości. To, co miał ujrzeć ten mnich należący do zakonu kapucynów, jest naprawdę przerażające. 

Przepowiednie Ojca Pio traktują o kataklizmach, które doprowadzą do śmierci milionów

O ile wiara w przepowiednie nie jest w żaden sposób oficjalnie sankcjonowana przez Kościół Katolicki, którego najwyższym autorytetem pozostaje papież, wielu wiernych z dużym zainteresowaniem śledzi informacje dotyczące między innymi tajemnicy fatimskich. To zdecydowanie najbardziej znane wizje przyszłości doświadczane przez wiernych, ale wśród tych mniej znanych, a równie interesujących, znajdują się także przepowiednie ojca Pio.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W listach z 28 stycznia oraz 7 lutego 1950 roku mnich napisał o "Trzech Dniach Ciemności". 

- Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. (...) Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwsza karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! - pisał mnich, przekazując instrukcje dla wiernych.

Aby uchronić się przed kataklizmem, wierni powinni padać na twarz, ale też otoczyć szczególną opieką swoje zwierzęta, gdyż Bóg ma nie okazać miłosierdzia tym, którzy nie wykażą się troską dla wszelkich jego stworzeń. Kataklizm ma trwać trzy dni, podczas których na powierzchni ziemi mają snuć się trujące gazy, które doprowadzą do śmierci tysięcy istot. Po trzech dniach jednak na Ziemi zapanuje znów pokój.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

- Grzechy ludzkości przerosły miarę: Lekceważąca postawa w Kościele, grzeszna duma wywołana wstydem przed aktywnością religijną, brak prawdziwej, braterskiej miłości, nieprzyzwoitość w ubieraniu się, a zwłaszcza w okresach letnich… Świat jest pijany od grzechu - przekazywał dalej w liście wytłumaczenie, dlaczego na ludzkość mają spaść tak straszne kary. 

Przewidywana data kataklizmu nie jest jednak dokładnie znana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

źródło: popularne

Następny artykuł