Podczas Sylwestra w Polsacie Michał Szpak miał wizję. Tragiczna przepowiednia

Podczas Sylwestra w Polsacie Michał Szpak miał wizję. Tragiczna przepowiednia Źródło: youtube/polsat/

Przepowiednie Michała Szpaka są porażające. Gwiazdor ujawnił, jaka była jego wizja i jak sam stwierdził, wszystko niestety może się ziścić. Wprost przyznał, że nie ma już odwrotu, a całe społeczeństwo czekają mroczne czasy.

Przepowiednie zaprzątają już nie tylko myśli Krzysztofa Jackowskiego? Choć do tej pory tylko jasnowidz z Człuchowa dzielił się swoimi wizjami na wiele tematów, tym razem to znany doskonale wszystkim wokalista podzielił się publicznie swoją. Jego wizja jest tragiczna i może wielu osobom spędzać sen z powiek. Gwiazdor nie ma żadnych wątpliwości, że niebawem wszystko się ziści.

Przepowiednie Michała Szpaka mrożą krew w żyłach. W sylwestrową noc miał wizję 

Sylwester już za nami, jednak nie oznacza to, że dyskusje na ten temat również dobiegły końca. Media obiega coraz więcej szczegółów tej wyjątkowej nocy, o której początkowo niewielu miało pojęcie, a najnowsze doniesienia wprawiają w osłupienie. Na wielkiej scenie Polsatu stanął Michał Szpak, który uraczył wszystkich swoim występem w kulminacyjnym momencie wieczoru. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chwile pełne wzruszeń na długo zapadną wszystkim w pamięci, jednak jest coś, o czym może być nawet trudno zapomnieć. Jak wiadomo, najnowsza trasa koncertowa Michała ma na celu uświadamianie społeczeństwu jak ważne jest dbanie o środowisko. Juror "The Voice of Poland" bije na alarm i stara się otworzyć oczy Polakom. W czasie sylwestrowej nocy, tuż po koncercie, specjalnie dla portalu Fakt udzielił wywiadu, w którym zdradził jaka wizja zaprząta jego myśli. 

Gwiazdor wprost przyznał, że choć rodacy robią postępy w stronę ekologii, na ratunek jest już za późno. Szpak nie ma wątpliwości, że stało się nieodwracalne, a świat odczuje tego skutki szybciej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”

2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem 

- Nie mamy już powoli czego ratować. W związku z tym teraz wszyscy próbują bić na alarm, ale te zmiany, które nastąpiły już nastąpiły i już tego nie zmienimy. Możemy jedynie zahamować ten proces, ale to co ma się wydarzyć, myślę, że ten kataklizm nastąpi niestety - przyznał wokalista. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News