Przepis na długowieczność? 110-letnia rekordzistka zdradza szokujący sekret

Przepis na długowieczność? 110-letnia rekordzistka zdradza szokujący sekret Źródło: źródło: wikimedia.org

Długowieczność to marzenie wielu z nas. Jeszcze nigdy jednak klucz do niego nie był tak blisko. Wszystko przez to wyznanie 110-latki, która podała receptę na długie życie. Okazuje się, że ta może zaskoczyć niejednego.

Jessie Gallan to Szkotka, która dożyła bardzo sędziwego wieku. Kobieta przekroczyła setkę i żyła jeszcze dekadę. W jednym z wywiadów wyjawiła sekret swojej długowieczności. Ten okazuje się naprawdę szokujący. Pojawiły się nawet głosy, że to smutny żart.

Mężczyźni to zło

Wynika z niego bowiem, że należy codziennie jeść owsiankę i... stronić od mężczyzn. Nietrudno się domyślić, że to przepis raczej dla pań, a nie dla panów. Gallan przekonywała jednak, że to nie dowcip. Do końca życia pozostała niezamężna, co jej zdaniem, było sukcesem i uchroniło ją przed śmiercią.  - Mój sekret na długie życie to stronienie od mężczyzn. Więcej z nimi kłopotów niż pożytku. Poza tym jestem pewna, że to dzięki ćwiczeniom fizycznym i jedzeniu porządnej michy ciepłej owsianki na śniadanie i byciu niezamężną - wyjawiła Jessie. źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News