Przepiękna modelka popełniała samobójstwo. Jej uroda podbiła świat modelingu (ZDJĘCIA)

Przepiękna modelka popełniała samobójstwo. Jej uroda podbiła świat modelingu (ZDJĘCIA)

Miała wielkie ambicje, ogromny talent i niezwykłą urodę. Miała też tylko 21 lat. Dopiero rozpoczynającą się przygodę z dorosłym życiem i karierą przerwała dramatyczna decyzja. Raudha Athif - malediwska modelka, wielka nadzieja azjatyckiego modelingu popełniła samobójstwo.

Raudha Athif miała zaledwie 18 lat, kiedy w 2014 roku zdjęcia udostępniane przez nią przy pomocy serwisu "Instagram" zostały zauważone przez fotografów i headhunterów modowych. Jej kariera biegła w zawrotnym tempie, bo już w 2016 roku znalazła się na okładce Vouge India.

Modeling traktowała hobbystycznie. Nie przywiązywała do niego wielkiej wagi. Zależało jej tylko na jednym. Chciała zostać lekarzem. Poszła na studia medyczne, które całkowicie ją pochłonęły. Nikt nie przeczuwał tragedii. Dyrektorka uczelni, na której Athif studiowała, określała ją jako osobę niezwykle radosną.

Po kilku dniach bez żadnego kontaktu z modelką do jej pokoju w akademiku zaczęły dobijać się koleżanki. Kiedy nie było żadnej odpowiedzi - wyważyły drzwi. Ich oczom ukazał się straszny widok. Dziewczyna powiesiła się w swoim pokoju na pasku.

Policja wykluczyła udział osób trzecich. Nie znamy też przyczyny tak tragicznej decyzji. Wciąż czekamy na wyniki autopsji.

Źródło: instagram.com/raudhaathif
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News