Donald Trump musi być w niemałym szoku, po zobaczeniu tych zdjęć brazylijskiej modelki. W sieci gorącym towarem są fotografie, na których światowej sławy piękność paraduje po plaży w stroju kąpielowym z podobizną Trumpa. Jak twierdzą złośliwi, 45 prezydent USA po zobaczeniu zdjęć wyglądał jak swoja podobizna ze skandalizującego stroju.

O tym wdzianku na plażę było głośno już jakiś czas temu. Ubierać go miały zwłaszcza przeciwniczki Donalda Trumpa. Kobiety paradując po plażach USA w stroju ze zszokowaną podobizną 45 prezydenta USA, miały demonstrować swój sprzeciw wobec Trumpa.

Strój ten nigdy nie wyglądał jednak tak dobrze, jak na ciele Liziane Gutierrez. Brazylijska modelka pojawiła się w nim na plaży w Rio de Janeiro i od razu przykuła uwagę fotoreporterów. Donald Trump z pewnością jest w pozytywnym szoku, gdyż Gutierrez już niejednokrotnie opowiedziała się jako zwolenniczka jego prezydentury. Co więcej, ubierając na plażę strój, który miał ośmieszać Trumpa, całkowicie zmieniła jego odbiór.

źródło: thesun.co.uk
źródło: instagram.com/liziane-gutierrez
źródło: instagram.com/liziane-gutierrez

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również