Przepiękna i inteligentna studentka Miss Polski. Co za oczy!

Przepiękna i inteligentna studentka Miss Polski. Co za oczy!

W naszym kraju już po raz 28. przyznano tytuł Miss Polski! Tym razem najpiękniejszą kobietą wśród Polek została inteligentna studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Chcecie ją zobaczyć?

Na finałowej gali pojawiły się 24 kandydatki do zaszczytnego tytułu Miss Polski i tylko jedna mogła nią zostać. Tytuł najpiękniejszej Polski otrzymała Kamila Świerc.

Piękna studentka UWr

Kamila Świerc pochodzi z Opola i warto zaznaczyć, że jest pierwszą polską Miss urodzoną w tym mieście. Polka ma 178 cm wzrostu, niemal idealne wymiary: 90/69/96. Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego ma zaledwie 18 lat. – Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Komunikacja Wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym – mówiła Miss Polski 2017. ZOBACZ TAKŻE: Brutalny atak nożownika. Piękna Polka walczy o zdrowie i prosi o pomoc

Ekskluzywny pokaz

24 najpiękniejsze kobiety pochodzące z Polski, zaprezentowały się przez zgromadzoną publicznością w pokazie bielizny, którą zaprojektowała Ewa Bień. Kolekcja inspirowana była corocznym show, które organizuje Victoria's Secret. Kobiety pojawiły się także na scenie w strojach kąpielowych Victoria's Secret. To co aktualnie dzieje się w świecie mody przedstawił publiczności pokaz kolekcji z atelier Joanny Muzyk. Dziesięć kandydatek na Miss zaprezentowało się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. O oprawę muzyczną zadbała Kasia Moś i zespół Feel. Galę finałową poprowadziły gwiazdy znane z Polsatu: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jakub Kucner – Mister Polski 2017.

Wyróżniono cztery wicemiss

ZOBACZ TAKŻE: Piękna polska dziennikarka POWALCZY w MMA. Anna Lewandowska może się bać Poza jedyną Miss Polski, którą została Kamila Świerc, jury wybrało także cztery dziewczyny, które otrzymały tytuł wicemiss. I tak I wicemiss została Marta Pałucka, która pochodzi z Sopotu, II wicemiss - Marta Ziębakowska, która pochodzi z Łodzi, III wicemiss - Angelika Kitlas, która pochodzi z Białegostoku, a tytuł IV wicemiss wręczono Natalii Kowalczyk pochodzącej z Brzegu na Opolszczyźnie. Widzowie również mieli prawo wyboru. Miss Polski Widzów Polsatu została Natalia Roczniak. fot. facebook.com/MissPolskiNowaScena fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc fot. instagram.com/kamilaswierc Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News