Przepiękna córka Morawieckiego "wygląda jak Anioł". Zniewalająca uroda

Przepiękna córka Morawieckiego "wygląda jak Anioł". Zniewalająca uroda

Premier w swoim expose poruszył temat praw kobiet. Na sali towarzyszyły mu ukochane kobiety, w tym także jego córka, która powalił internautów swoją zniewalającą urodą.

Mateusz Morawiecki do tej pory nie wypowiadał się na temat swojej rodziny. Było natomiast wiadomo, że premier ma czwórkę dzieci, córki Aleksandrę i Magdę oraz dwóch synów, Ignacego i Jeremiasza. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki zaskoczył wszystkich! W pierwszym przemówieniu zadeklarował, że

Córka, małżeństwo, dom

Ponoć małżeństwo Morawieckich uważane jest za bardzo udane. - Żona Mateusza stworzyła mu wspaniały, ciepły dom, dzielnie znosi nieobecności męża i jego zaangażowanie w sprawy zawodowe – tak przekazała w wywiadzie jedna z sióstr premiera. instagram.com/ola.morawiecka/ Podczas gdy Morawiecki wygłaszał swoje expose, na sali oprócz posłów była obecna jego najbliższa rodzina. Jednak od teraz sprawy zapewne potoczą się inaczej i rodzina Morawieckich będzie musiała przywyknąć do zainteresowania mediów. ZOBACZ TAKŻE: To NIE był prawdziwy Morawiecki! Oszust-dubler ukradł tożsamość Premiera Zwłaszcza Aleksandra Morawiecka przykuła szczególną uwagę. Wszystko to przez swoją niesamowitą urodę. Przeszywające spojrzenie oraz piękne usta sprawiły, że Ola Morawiecka błyskawicznie zdobyła serca internautów w całym kraju. Pojawiły się nawet komentarze, że "wygląda jak Anioł".
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News