Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud

Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud

Wiele osób może pamiętać dramatyczną historię sprzed 11 lat. Przemysław Saleta zrezygnował z udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", bowiem już kilka dni później miał zostać dawcą nerki dla swojej córki. Teraz dramat powrócił ze zdwojoną siłą.

W grudniu 2007 roku córka Przemysława Salety Nicole przeszła operację przeszczepu nerki. Od kilku lat przechodziła regularne dializy, w końcu jednak musiała przejść zabieg. Dawcą został jej ojciec, który po operacji sam zaczął walkę o życie. Został wprowadzony w śpiączkę, ostatecznie jednak udało się go uratować. Kilka lat później, kiedy wydawało się, że już wszystko jest w porządku, przeszczep nerki od ojca został odrzucony. Dziewczyna znów znalazła się w dramatycznej sytuacji. Jej matka gotowa była oddać swoją nerkę, okazało się jednak, że między nimi nie ma zgodności.

Przemysław Saleta przeżywa rodzinny dramat

Nicole Saleta od 2013 roku ponownie zaczęła walkę o życie. Niestety - lista oczekujących na przeszczep jest długa. Dziewczyna znów zaczęła regularnie chodzić na dializy, zaś jej rodzice szukali dawcy. Przed kilkoma dniami Nicole Saleta przeszła ponowną operację przeszczepu nerki. Tylko przez to, że operacja była ponowna, była już znacznie trudniejsza. Nie wiadomo także, dlaczego poprzedni przeszczep został odrzucony i to po 6 latach, nie wiadomo zatem teraz, czy ten nowy się przyjmie. Przemysław Saleta i jego pierwsza żona Ewa Pacuła bardzo się teraz martwią. Nie ma już żadnych możliwości dodatkowej pomocy córce, innej niż tylko opieka nad nią. Wszystko zależy od jej organizmu, toteż para gwiazd prosi wszystkich ludzi dobrej woli już tylko o modlitwę za jej zdrowie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Słynny polski bokser aresztowany! Sam się wkopał
  2. Tomasz Adamek kończy karierę! Ogłosi to dzisiaj na ringu
  3. Artur Szpilka z narzeczoną NAGO w CKM! Tego jeszcze nie było
  4. Przerażające wyznanie polskiej sportsmenki. Chcieli ją zabić!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News