Smutne informacje ws. córki Przemysława Salety. Przeszczepy niestety się nie przyjęły

Smutne informacje ws. córki Przemysława Salety. Przeszczepy niestety się nie przyjęły Źródło: wikipedia / Przemysła Saleta

Przemysław Saleta znów martwi się o córkę. Jej stan zdrowia nie uległ spodziewanej poprawie. Nie przyjął się kolejny przeszczep, dziewczyna jest znowu na liście oczekujących.

Przemysław Saleta znowu ma kłopoty rodzinne. Jego córka Nicole od lat walczy z niesprawnymi nerkami. Pierwszy przeszczep wystarczył na 5 lat normalnego życia, drugi miał być tym ostatnim. Niestety nie udało się, teraz dziewczyna znów jest na liście oczekujących. Opowiedziała o swoim obecnym życiu w mediach.

Przemysła Saleta znów martwi się o córkę

Nicole pojawiła się w Dzień Dobry TVN z okazji Światowego Dnia Donacji i Transplantacji. Opowiedziała o swojej obecnej sytuacji zdrowotnej. Dziewczyna nie ma lekkiego życia. Jej organizm odrzucił kolejna nerkę, znów czeka na przeszczep. Musi być codziennie dializowana.

- Czekam na kolejny, trzeci przeszczep. Jestem na liście oczekujących. W styczniu 2018 roku miałam drugi przeszczep, ale niestety tam bardzo szybko pojawiły się komplikacje i tak naprawdę on działał kilka miesięcy. Wróciłam wtedy szybko na dializy. Jestem cały czas dializowana. Codziennie w domu - powiedziała Nicole podczas wizyty w programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przemysław Saleta oddał już córce własną nerkę

Problemy z nerkami lekarze odkryli u niej podczas rutynowej kontroli zdrowotnej w 2007 roku. Wtedy swoją nerkę oddał córce Przemysław Saleta. Operacja była bardzo ciężka i nastąpiły komplikacje. Z powodu krwotoku wewnętrznego i niewydolności oddechowej bokser był przez kilka dni utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Niestety nerka podarowana dziewczynie przez ojca poddała się po 5 latach. Drugi przeszczep przeszła w 2018 roku. Organizm ponownie odrzucił narząd, tym razem dużo szybciej. Teraz znów jest wpisana na listę oczekujących. Rodzina jednak wciąż nie traci nadziei i zapowiada walkę z chorobą.

- Mam prawdopodobnie taką dysfunkcję genetyczną, która atakuje nerki i niestety za późno lekarze się o tym dowiedzieli, więc ja tę nerkę miałam działającą raptem przez cztery miesiące. Więc znów mam dializy. Czekam na kolejny przeszczep - powiedziała Nicole Saleta w ramach reportażu nagranego w czasie 14. Biegu po nowe życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

źródło: Pudelek

Następny artykuł