Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze

Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze Źródło: instagram.com/przemek_saleta/

Przemysław Saleta po długim czasie wypowiedział się na temat zdrowia swojej córki, Nicole, której kilkanaście lat temu oddał swoją nerkę. Sytuacja 26-latki nie wygląda zbyt pozytywnie, jej wrogiem jest czas.

Przemysław Saleta stara się, aby jej córka nie cierpiała i miała wszystko, czego tylko potrzebuje. Dziś niestety nie może już nic poradzić. Nicole Saleta została postawiona w trudnej sytuacji.

Przemysław Saleta smutno wypowiedział się na temat zdrowia swojej córki Nicole

Nicole Saleta jako mała dziewczynka poważnie zachorowała, a lekarze orzekli, że bez przeszczepu nerki się nie obejdzie. W 2007 roku Polacy śledzili walkę Przemysława Salety, który po oddaniu córce własnej nerki przeszedł szereg powikłań - przez kilka dni po oddaniu organu nie wybudzał się, wykazywał brak czynności życiowych. Dzisiaj sytuacja Nicole nadal nie wygląda zbyt dobrze. Nerka jej taty działała tylko 7 lat, teraz musi czekać na kolejną.

- W tej chwili cały czas się dializuje. Pierwsza nerka działała 7 lat, a jedna się nie przyjęła. W tej chwili Nicole przeszła już wszystkie badania, jest na liście oczekujących. Właściwie nie ma gwarancji, może być to parę dni, może być to pół roku - wyjaśnił Przemysław Saleta.

Nicole jest silniejsza niż niejeden zatwardziały sportowiec

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze chcieli wiedzieć, czy kochający ojciec udziela jej tyle wsparcia, ile powinien. W końcu życie bez nerki, tułaczka po szpitalach i wielka niewiadoma potrafią doprowadzić do łez nawet najtwardszą jednostkę.

- Nicole niekoniecznie potrzebuje wsparcia. To jest silna dziewczyna, która dużo czasu spędziła w szpitalach i wie też, że są gorsze choroby, niż choroby nerek. Tak więc to jest wszystko kwestia perspektywy - mówił z uśmiechem znany bokser.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców
2. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Mama Nicole i żona Przemysława Salety, Ewa Pacuła, tłumaczy, że "jest bardzo dojrzała. Ma spokojny charakter, nigdy nie zadaje pytań: "Dlaczego ja? Dlaczego mnie to spotkało?". Nie skarży się, że coś ją boli". Wszyscy są dumni z Nicole, ponieważ mimo trudności poszła na studia, wybrała japonistykę i ma ogromną pasję do nauki azjatyckich języków. Jeśli zdrowie jej pozwoli, chciałaby wybrać się w długą podróż, aby jeszcze bardziej poznać kulturę tamtych zakątków świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin
  4. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało
  5. Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News