Przemysław Kowalczyk nie żyje
Fot. Pixabay.com/scorpionD
Patryk Korzec - 15 Kwietnia 2019

Wiadomość o jego nagłej śmierci wstrząsnęła społecznością. Nie żyje Przemysław Kowalczyk

Przemysław Kowalczyk nie żyje. Właśnie pojawiła się nagła wiadomość o jego śmierci, która wstrząsnęła całą miejscową społecznością. Trudno uwierzyć, że to się stało naprawdę, straszna strata.

Przemysław Kowalczyk odszedł z tego świata. Właśnie w lokalnych mediach pojawiła się wstrząsająca informacja, w którą nie mogą uwierzyć wszyscy mieszkańcy.

Zmarły od lat robił wszystko, by przysłużyć się okolicznym mieszkańcom. Pracował w Państwowej Straży Pożarnej, gdzie pełnił niezwykle ważną i odpowiedzialną funkcję. To dzięki niemu okoliczni mogli spać spokojnie.

TVP przekazała wiadomość o tragedii w polskiej miejscowości. Łzy same napływają do oczuTVP przekazała wiadomość o tragedii w polskiej miejscowości. Łzy same napływają do oczuCzytaj dalej

Przemysław Kowalczyk nie żyje. Wstrząsająca informacja

Państwowa Straż Pożarna w Słupcy nie funkcjonowałaby tak dobrze, gdyby nie ta, jedna osoba. Przemysław Kowalczyk pełnił niesamowicie ważną funkcję w jednostce, piastował bowiem odpowiedzialne stanowisko w Sekcji ds. Kwatermistrzostwo-Technicznych, dzięki niemu więc strażacy mogli codziennie ratować życia i dobytek tysięcy ludzi mieszkających na terenie ich działalności.

Tragiczna informacja podana została właśnie przez lokalny serwis Slupca.pl. Jak czytamy, zmarły odszedł z tego świata w minioną sobotę, a miał w chwili śmierci zaledwie 39 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Ostatnie pożegnanie Kowalczyka

Jak wynika z najnowszych informacji pojawiających się w lokalnych mediach, pogrzeb odbyć się ma już 16 kwietnia na słupeckim cmentarzu. Ostatnie pożegnanie rozpocznie się o godzinie 15:30 w lokalnej kaplicy cmentarnej. Z pewnością obecnych będzie tam wiele osób, Przemysław Kowalczyk był bowiem wyjątkowo szanowanym człowiekiem, a pełniona przez jego funkcja zawodowa była ceniona przez wszystkich mieszkańców.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  2. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

paznokcie hybrydowePaznokcie hybrydowe a żelowe. Kolosalne różnice są zaskakująceCzytaj dalej

Źródło: Słupca.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News