Przemysław Kossakowski otwarcie o swoim związku. Bardzo szczere wyznanie

Przemysław Kossakowski otwarcie o swoim związku. Bardzo szczere wyznanie Źródło: Piotr Molecki/East News

Przemysław Kossakowski, znany i lubiany dziennikarz, otwarcie i szczerze opowiedział o swoim związku z Martyną Wojciechowską. Kochana przez Polaków podróżniczka odnalazła w Przemysławie wspólną pasję do odkrywania świata, jednak, jak się okazuje, nie zawsze między parą jest kolorowo. Przemysław Kossakowski opowiada o wyzwaniu, jakie zostało mu rzucone. Czy ich związek przetrwa?

Przemysław Kossakowski to uwielbiany przez tysiące polski polski dziennikarz podróżniczy. Wspólna pasja do odkrywania świata pchnęła go w ramiona innej polskiej dziennikarki podróżniczej - Martyny Wojciechowskiej. Związek obeżyświatów zdaje się kwitnąć pełnią letnich barw. Przemysław Kossakowski zdradził jednak, że nie zawsze jest tak kolorowo, jak podają czasopisma.

Przemysław Kossakowski opowiedział o wyzwaniu, jakie zostało mu rzucone. Przyznaje, że nie jest łatwo. Z ust Martyny Wojciechowskiej, która za wszelką cenę chroni prywatność swoją i swojej rodziny, nigdy nie usłyszymy słów, na które zdobył się właśnie jej partner. Choć są razem już ponad 2 lata, do tej pory rzadko afiszują się ze swoim związkiem.

Przemysław Kossakowski o wielkim wyzwaniu

Pomponik.pl podnosi, że para na początku miała pod górkę. Wszystko za sprawą rodziców Martyny, którzy zgłaszali obiekcje co do sercowego wyboru córki. Okazało się jednak, że po bliższym poznaniu mężczyzny naprawdę go polubili.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

– Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera – powiedział pompinik.pl Kossakowski. Parze udało się zbudować pełen miłości i szacunku związek, a ich relacje są mocno partnerskie. Choć nie zawsze tak było. Przemysław Kossakowski podnosi w wywiadzie, że bardzo obawiał się o relację z córką Martyny.

Wszystko zmieniło się podczas "narodowej izolacji". Kossakowski bał się silnego charakteru Marysi, córki Martyny o której mama mówiła tak -moja córka jest typem dziecka, co do którego mama nie może mieć żadnych planów. Jest bardzo niezależna i ambitna. Chce iść na Akademię Sztuk Pięknych, zająć się grafiką i robić ilustracje do książek. Nie wiem, po kim ma ten talent" - opowiadała Wojciechowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka strata. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Okazało się jednak, że cała trójka zbliżyła się do siebie jeszcze bardziej, a Przemysław i Marysia mają naprawdę bardzo dobre i przyjacielskie relacje. Trzymamy kciuki za całą rodzinę i życzymy dużo szczęścia!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala
  4. Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji
  5. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News