Horror w domu czołowego posła PiS! Dźgnął go nożem?
Marcin Owczarek - 3 Stycznia 2019

Horror w domu czołowego posła PiS! Dźgnął go nożem?

Przemysław Czarnecki, syn Ryszarda Czarneckiego ma poważne kłopoty. Sceny z jego domu przypominać miały prawdziwy horror. Polityk rzekomo dźgnął swojego kolegę nożem. Czy te doniesienia okażą się prawdziwe? To czarna plama na honorze polityków PiS.

Przemysław Czarnecki nie jest bardzo znanym politykiem. Wielu sądzi, że posadę zdobył tylko i wyłącznie dzięki swojemu ojcu, którego każdy zna. Przemysław jest synem prominentnego polityka Ryszarda Czarneckiego, który obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Syn polityka PiS

Polityk ma 35 lat i kilka razy ubiegał się o to, aby dostać się do Sejmu. Najpierw w 2011 roku, ale nie uzyskał mandatu, później w 2014 roku zastąpił innego posła i przez rok zasiadał w Sejmie, a następnie w wyborach 2015 roku ponownie został wybrany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z ilością 9200 głosów. Jest również znany z tego, że na jego temat wyciekły tzw. taśmy Mateusza Morawieckiego. Wybrzmiewało w nich, iż nie chciał on pracować na stanowisku w PKO, gdzie odbywał staż, gdyż ta praca była dla niego za ciężka i myślał, że będzie mniej tam robił zdecydowanie mniej. Przeszedł więc do polityki, tak jak chciał tego on i jego ojciec. Trzeba przyznać, że jest to o wiele lepsza posada niż w banku, bo faktycznie zarabia się całkiem dobre pieniądze, a niektórzy prawie nic tam nie robią.

Przemysław Czarnecki za mocno zabalował?

W jego domu wydarzyła się jednak kuriozalna sytuacja. Poseł Przemysław Czarnecki, jak wielu Polaków, spędził sylwestra w domu, bawiąc się z rodziną i znajomymi. Jeden z balangowiczów zgłosił sprawę bójki na policję. Podobno syn Ryszarda Czarneckiego miał go dźgnąć nożem w czasie awantury i szamotaniny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Featured JackowskiKrzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń. Jego przepowiednie na 2019 budzą grozę!Czytaj dalej
Całą sprawą zajmie się teraz prokuratura i będzie wyjaśniać okoliczności tego zajścia. Ryszard Czarnecki zaprzecza tym zarzutom i nie chce tego komentować. Chroni go również immunitet poselski i jeżeli prokuratura zbierze dowody, które go obciążają, to najpierw Sejm będzie musiał zezwolić na to, aby odebrać mu immunitet. Internauci komentują, iż boją się, że cała sprawa może zostać zamieciona pod dywan i jeżeli faktycznie doszło do takiej sytuacji, to poseł nie zostanie sprawiedliwie osądzony. Politycy będą próbowali bronić syna Ryszarda Czarneckiego i na pewno będzie o tej sprawie jeszcze głośno.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kościół w żałobie. Śmierć odebrała prymasowi Polski najbliższą osobę
  2. PiS właśnie zaliczył wtopę ws. Smoleńska! Takiej afery dawno nie było
  3. Polacy nie mają dla niego żadnej litości! Morawiecki w centrum OGROMNEJ afery
  4. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Nowy RokChiński horoskop miłosny 2019: Czy w Roku Świni znajdziesz szczęście? Zapowiada się obiecująco!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News