Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?

Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej? Źródło: instagram.com/przekossakowski/

Przemek Kossakowski - tatuaże, wiek, życiorys oraz przygody i wyzwania podróżnicze, to wszystko interesuje jego fanów. Po tym, jak media obiegła wiadomość o tym, że jest związany z dziennikarką Martyną Wojciechowską, zrobiło się o nim głośno. Coraz częściej zaczął pojawiać się na różnych imprezach.

Przemek Kossakowski - tatuaże to coś, co od razu zaciekawia w jego wyglądzie. Zazwyczaj schludnie ubrany w t-shirt lub koszulę, jednak pod nią skrywa niezwykłe dzieło sztuki. Jakie znaczenie mają tak niespotykane malunki na skórze? Czy mają dla właściciela jakieś szczególne znaczenie?

 - Mieszkałem w Popielewie. Miałem taki plan na życie, żeby zostać artystą. Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. Tam chyba dopadło mnie coś, co elegancko nazywa się kryzysem twórczym. Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste - opowiadał w jednym z wywiadów o swoim życiu przed karierą telewizyjną i związkiem z Martyną Wojciechowską.

Przemek Kossakowski: życiorys

Przemek Kossakowski urodził się w 1972 roku w Częstochowie. Osobowość medialna, jaką niewątpliwie jest, fascynuje wszystko, co nietuzinkowe i dziwne. Ukończył studia na wydziale wychowania artystycznego w Instytucie Plastyki. 

Szerszej publiczności znany jest z programu Kossakowski. Inicjacja, gdzie z odcinka na odcinek udowadniał, że nie boi się żadnych wyzwań i wykonywał każde zadanie specjalne przygotowane przez produkcję. Seria emitowana była przez telewizję TTV. Podróżnik sprawdzał w niej gdzie leżą granice wytrzymałości człowieka.

Był też współtwórcą cyklu programów pod tytułem Kossakowski. Szósty zmysł oraz Kossakowski. Wtajemniczenie, gdzie zgłębiał tajniki medycyny niekonwencjonalnej, testując ją na własnej skórze.

 - Człowiek od zadań specjalnych, zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Biuro redakcji nie jest jego naturalnym środowiskiem. Pojawia się tam, gdzie trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip hopu. W chwilach wolnych zajmuje się grafiką i rysunkiem - tak przedstawia go redakcja TTV.

Przemek Kossakowski - tatuaż na klatce: znaczenie

Dziennikarz ma tatuaże na praktycznie całym brzuchu oraz rękach. W jednym z odcinków programów zdradził, że malunki na jego rękach oznaczają cztery żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię. Największy tatuaż na klatce piersiowej to tarcza, rodzaj amuletu, który ma go chronić. Jednak sam przyznaje, że to bardzo uzależniające i nie zamierza poprzestać na tych, które już znajdują się na jego ciele.

 - Ja was bardzo przestrzegam przed tatuażami, nie róbcie sobie tego, ja już żałuję. Abstrahując od tego, że siedzi tam diabeł, to jeszcze strasznie uzależnia - mówi podróżnik.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dziewczyna Dawida Podsiadło - kim jest? Piosenkarz spotyka się ze znaną aktorką
  2. Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty
  3. Największe przeboje disco polo. Niektóre hity znamy i kochamy od lat
  4. Kim jest córka Pablo Escobara? Nigdzie nie ma o niej nawet wzmianki
  5. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News