Przemek Kossakowski zdradził prawdę o córce Martyny. Kto by pomyślał, nie ma lekko

Przemek Kossakowski zdradził prawdę o córce Martyny. Kto by pomyślał, nie ma lekko Źródło: Instagram.com przekossakowski

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są razem już od dwóch lat. Przez ten czas zdążyli się bardzo dobrze poznać. Jednak relacje zakochanych są nie mniej ważne niż kontakt, jaki prezenter ma z córką swojej wybranki. Gwiazdor zdradził niedawno prawdę o Marysi, tego fani się nie spodziewali.

Przemek Kossakowski poznał Martynę Wojciechowską w studiu programu "Dzień dobry TVN", jednak ich relacja rozwinęła się dopiero kilka miesięcy później. Nie było łatwo zdobyć serca słynnej podróżniczki, hak wynika z jego opowieści. Teraz gwiazdor ujawnił niedawno, jak wyglądają jego relacje z córką dziennikarki, Marysią.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są razem już dwa lata

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się już dwa lata. Dziennikarze poznali się w studiu programu "Dzień Dobry TVN", jednak nie od razu zapałali do siebie miłością.

- Jej nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć - opowiadał Przemek Kossakowski o relacji z Martyną Wojciechowską.

Przemek Kossakowski ujawnił prawdę o relacji z córką swojej narzeczonej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para słynnych podróżników mieszka wraz z nastoletnią córką dziennikarki w apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Niedawno podróżnik wyznał, że dziewczynka nie od razu zaakceptowała jego obecność w swoim życiu. Przemek Kossakowski włożył dużo czasu i pracy w to, by zaprzyjaźnić się z 12-latką. Dziennikarz zapytany o relacje z przyszłą pasierbicą wyznał, że "to jest sto razy trudniejsze i tysiąc razy trudniejsze do opowiedzenia". Mało kto mógłby pomyśleć, że nastolatka będzie jeszcze trudniejszym orzechem do zgryźnienia niż silna i niezależna mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

2. Szklanka wody z miętą pita każdego dnia może zdziałać cuda. Lista korzyści robi wrażenie

Oboje z Martyną postawili na cierpliwość i nie naciskali Marysi. Jak przekazało "Życie na gorąco" to dziewczynka "rozdawała karty". W końcu udało im się zaprzyjaźnić, a niedawny dzień ojca Przemysław Kossakowski spędził w towarzystwie swojej przybranej córki. Biologiczny ojciec dziewczynki nie żyje, Jerzy Błaszczyk zmarł po przegranej walce z nowotworem złośliwym. Był znanym płetwonurkiem i rekordzistą Polski w nurkowaniu głębinowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  2. Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków
  3. Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok
  4. Nagle do bezdomnego podchodzi pies. Niebywałe, co robi mężczyzna, nie wiedział, że jest nagrywany
  5. Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał na wizji. Zażartował z branży pogrzebowej, przesadził?
  6. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort przestrzega Polaków, chodzi o obostrzenia

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News