Przełom w życiu gwiazdora disco polo! Zdradził intymne szczegóły
Bartłomiej Chudy - 30 Listopada 2018

Przełom w życiu gwiazdora disco polo! Zdradził intymne szczegóły

Disco polo kojarzyło się swego czasu w Polsce przede wszystkim z jego głosem i zespołem. Lider Boys, Marcin Miller, jest dziś ikoną tego gatunku muzycznego, a zarazem punktem odniesienia dla nowego pokolenia gwiazd. Dziś jego myśli pochłania przede wszystkim najbliższa rodzina. Gwiazdor ma się czym pochwalić!

Disco polo rozwinęło się dzięki takim wokalistom jak on. Któż nie słyszał na różnego rodzaju imprezach takich kawałków jak "Jesteś Szalona" czy "Wolność"? Jakikolwiek stosunek mamy do disco polo, możemy ze świecą szukać tych, którzy nie usłyszeli nigdy hitów Boys.

Przełom w życiu wokalisty disco polo. Chwali się w mediach i na Facebooku

Wokalista zespołu Marcin Miller nie koncertuje już tak regularnie jak przed laty. Umiejętnie łączy przyjemne z pożytecznym, czego dowodem jest kolaż zdjęć z pobytu w USA, gdzie Boys grali w ramach wyjazdowej trasy koncertowej dla Polonii. Teraz Miller zdecydował się opowiedzieć światu o ważnej zmianie w jego rodzinie. - Kochani, oficjalnie do publicznej wiadomości podano "Marcin Miller został dziadkiem" - napisał na Facebooku lider Boysów. Potwierdził tym samym informacje sprzed kilku dni. W programie "Disco Polo Live" wyznał, że jego syn Alan z żoną, są od dwóch miesięcy rodzicami. Wnuczek Michał rozczuli rozśpiewanego dziadka do szaleństwa? Wszystko wskazuje, że nowy członek rodziny istotnie wpłynie na znanego i lubianego w świecie wokalistę. - Nie byłem dobrym ojcem, ale dziadkiem będę lepszym! Chciałbym nim zostać. To na pewno będzie bardzo przyjemna rola - powiedział muzyk w marcu. Syn wokalisty Boys, poślubił swoją żonę w ubiegłym roku. Ojciec wykorzystał swój głos śpiewając na weselu syna. Jak przypomina serwis Disco-polo.info wystąpił nawet z synową we wspólnym teledysku. Dziecko jego syna dopełnia więc radość w jego rodzinie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej
- Jestem szczęśliwym dziadkiem, nie spodziewałem się tego, że teraz będę częściej jeździł do Białegostoku - przyznał na antenie w programie Disco Polo Live Marcin Miller. Radości nie mąci dziś fatalna angina, z którą od kilku dni walczy wokalista. Sprawa stała się na tyle poważna, że w trosce o głos Boys ograniczył spotkania i koncerty. Zaznaczmy, że wzorem Millera swojemu synowi zaśpiewał niedawno na weselu Zenek Martyniuk. Wkrótce i on zostanie dziadkiem, przez co i on pozna smak bycia dziadkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lider pierwszego polskiego boysbandu wreszcie TO powiedział. Trudno uwierzyć w jego słowa
  2. Marcin Miller z Boys jest obrzydliwie bogaty! Spadniecie z krzeseł
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Król disco polo zniszczony przez chorobę! Lekarze toczą walkę, żeby uratować jego karierę
Disco poloWszyscy się o nich baliśmy! Wypadki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News