Sprawą brutalnego gwałtu na młodej Polce w Rimini żyje od kilku dni cały kraj. Wszyscy zgodnie chcą bowiem ukarania napastników, którzy skrzywdzili kobietę oraz pobili do nieprzytomności jej męża. Policja, która jest już coraz bliżej odnalezienia sprawców, opublikowała właśnie ich fotografię.

We włoskich mediach pojawiło się dziś zdjęcie z kamer monitoringu, na którym widać grupę mężczyzn odpowiedzialnych za zbiorowy gwałt na Polce. Problem leży jednak w tym, iż znajdują się na nim od tyłu, a więc nie udało się uchwycić ani jednej twarzy.

Sprawcy są prawdopodobnie imigrantami z północnej Afryki. W Rimini żyją oni z rozbojów, napaści oraz handlu narkotykami. Policja niezmiennie ich poszukuje, aby móc oficjalnie postawić zarzuty i ukarać.

Zdjęcie zostało opublikowane, aby mieszkańcy włoskiego kurortu mogli pomóc służbom we wskazaniu konkretnych osób odpowiedzialnych za napaść na polskie małżeństwo oraz obywatela Peru. Jeżeli rzeczywiście mają oni na swoim koncie także inne przestępstwa, prawdopodobnie odpowiedzą oficjalnie także za nie.

Fot. Twitter

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

Zobacz również