Czerwony jak burak, kryjący frustrację Kraśko. Lis z miną chłopca, któremu zabrano zabawki. Skompromitowany Karolak. Choć to już na nim nie zrobi większego wrażenia, po tylu pomyjach wylanych za grę w filmowych gniotach. Przegrana misja dużej części funkcjonariuszy TVNu. Spakowani pracownicy jednej z najdroższych kancelarii prezydenckich w Europie. Niedowierzanie zadowolonych z życia sytych misiów, którym „jakieś gówniarstwo” Polskę przejęło. I to samo zobojętnienie na politykę lemingów i innych fajnopolaków. To widoki jakie czekają nas po ogłoszeniu wyników wyborów. W przypadku wygranej Dudy.

W niedzielę zagłosuję na zło. Ale mniejsze zło. Na Andrzeja Dudę. Niektórzy dokonują jakichś śmiesznych wyliczeń co do kosztów obietnic wyborczych itd. Prezydent niewiele może a już na pewno nie będzie miał wpływu na gospodarkę. Będzie spełniał funkcje reprezentacyjne i tyle. Komorowski będzie podpisywał wszystko jak leci co mu lawirantka podsunie. A Duda przynajmniej włoży kij w szprychy, zatrzyma biegunkę legislacyjną i vetem pokrzyżuje scenariusze układu sytych misiów.

Śmieszne to straszenie IV RP. Tak samo obecny układ wykorzystuje służby do straszenia Polaków i walki z opozycją. A to budkę pod ambasadą każe spalić i wrobić w to kibica z patriotyczną koszulką. A to zamknie w psychuszce kogoś kto z krzesłem na wiec przyjdzie itd.

Temu układowi sprzyjają dwie hołoty i służby. Hołota medialna – jaka np. objawia się w telewizji publicznej. Ale mam na myśli tutaj nie tylko poświęcanie większej ilości czasu antenowego Komorowskiemu, ale też podłości jakie na tej antenie mają miejsce. Taki Lis do programu o wielkiej oglądalności, w ostatnim odcinku przed wyborami zaprasza tylko zwolenników Brąka. I tam „wybitny” aktor Karolak szmaci córkę Andrzeja Dudy, powołując się jeszcze na Agnieszkę Holland, której śmierdzi Polska. A Lis wyciąga zza pazuchy wypowiedź z fałszywego konta przyszłej prezydentówny i robi z dziewczyny idiotkę na oczach milionów Polaków. Bo zupełnie przypadkiem Karolak o tym zagaił i on zupełnie przypadkiem był na to przygotowany.

Hołota intelektualna – to ci co próbują się wlizać w układ. A są na tyle tępi, że nie potrafią sklecić zdania i czekają na instrukcje smsowe od aparatu partyjnego, co mają na swoich profilach na twitterze czy facebooku wypisywać. To jest tak samo Goebbelsowska metoda jak inscenizowanie budowy obwodnicy Inowrocławia, czy zwożenie urzędników autokarami na wiece. Zwolennicy Komorowskiego są tak zastani intelektualnie, że nie nadążają za zmieniającym się światem. Stosują zgrane propagandowe triki. Ale są 50 lat za murzynami. Kiedyś PiS to było średniowiecze, teraz na symbol obciachu awansowali aparatczycy z Platformy Obywatelskiej. Jak pisuje Ziemkiewicz, władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. I to się tyczy tych naszych koryciarzy. Jedni mniej, drudzy bardziej, ale odklejają się od realiów. No taka Bieńkowska uważa że pensja 6tys. złotych to się nie ma nawet po co schylać i że to trzeba być idiotą, żeby za takie pieniądze tyrać. Tylko że tego typu ludzie są zapraszani do TV i to oni najgłośniej mówią o problemach zwykłych Polaków.

I szlag mnie trafia, że co nie włączę TV, to połowę materiału o Dudzie poświęcone jest In Vitro. Czy to jest problem przeciętnego Polaka? No ludzie kochani…

W 1 turze głosowałem na Korwin-Mikkego, w drugiej zagłosuję na Dudę. A jesienią, tak jak w 1 turze, znowu na kogoś normalnego. Duda lepszy niż Komorowski bo, w mojej ocenie włożył całe serce w tę kampanię. Brąk najpierw lekceważył, bimbał sobie, zachowywał się jakby mu się należał żyrandol i basta. Stracił ząb walki, jeśli kiedykolwiek go miał. Nagle gdy się w sempiternie zagotowało, z dnia na dzień zmienił poglądy i z człowieka systemu zmienił pozę na człowieka anstysytemu. Szopka to wszystko, jak i cała ta prezydentura marazmu. A Duda, w ostatnich dniach mocno męczony przez Goebbelsów, będąc ofiarą bezczelnych manipulacji dawał radę. I się nie poddawał i szybko uczył. Po tym jak kiepsko wypadł w debacie TVP, w TVNie pokazał klasę. Kandydat nie z mojej bajki, ale jednak wolę Smerfa niż Gargamela.

Polecam polubić mój fanpejdż:

...

Zobacz również