Przedziwne zachowanie Petru w Sejmie. Nagle eksplodował radością (video)

Przedziwne zachowanie Petru w Sejmie. Nagle eksplodował radością (video)

Ryszard Petru zdziwił komentatorów swoim zachowaniem podczas przemówienia koordynatora z ramienia rządu ds. służb specjalnych na temat zatrzymania Józefa Piniora. 

Zatrzymanie legendarnego działacza Solidarności, według posłów Platformy Obywatelskiej, to akcja polityczna. Sam Pinior mówi, że Prawo i Sprawiedliwość zafundowało mu życie w państwie policyjnym. Jednakże Mariusz Kamiński ma inne zdanie na temat przypadku byłego senatora PO.

 – Jeśli ktoś zafundował senatorowi Piniorowi życie na podsłuchu, to jego koledzy - komentował Kamiński z mównicy sejmowej.

- Józef Pinior powiedział, iż PiS zafundowało mu życie w państwie policyjnym. Życie na podsłuchu. Pan Pinior zaapelował do opozycji, by na tej podstawie organizować protesty. Otóż chcę poinformować Sejm, że działania operacyjne CBA w tej sprawie rozpoczęły się na wiosnę 2015 r. i zakończyły się jesienią 2015 r.! Rzeczywiście, wobec senatora stosowano podsłuchy. Otóż informuję, że wszystkie wnioski związane z kontrolą operacyjną, w tym podsłuchem, były zrealizowane na wniosek byłego szefa CBA Wojtunika za rządów PO! - mówił Kamiński.

Słysząc jak obrywa się Platformie Obywatelskiej, Ryszard Petru zaczął wymachiwać zaciśniętą pięścią w geście triumfu i eksplodował radością. Widać to w 1:04 w zamieszczonym poniżej filmie.

petru-radosc

https://youtu.be/RlF-2ijIStw
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News