Wziął NARKOTYKI w Sejmie?! Przedziwne zachowanie Macierewicza przejdzie do historii

Wziął NARKOTYKI w Sejmie?! Przedziwne zachowanie Macierewicza przejdzie do historii

Chociaż mogłoby się wydawać, że Sejm jest miejscem, w którym należy postępować w wyważony, poważny sposób, to najwyraźniej jedynie utarte złudzenie. Nowe nagranie, na którym Antoni Macierewicz zachowuje się w naprawdę przedziwny sposób, ekspresowo stało się prawdziwym hitem internetu.

Na facebookowym profilu Tygodnika NIE pojawił się naprawdę zadziwiający filmik. Widzimy na nim bowiem szefa resortu obrony narodowej, który porusza się w nietypowy, zabawny wręcz sposób. Nagranie nie stałoby się jednak prawdopodobnie aż takim hitem, gdyby nie niewielka modyfikacja, o którą pokusili się przedstawiciele gazety. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki USUNIE Macierewicza?! Pragnie zemsty za to co mu zrobił

Macierewicz zaczął... tańczyć

Pod zadziwiające "taneczne" ruchy Macierewicza podłożono bowiem piosenkę "Skaczcie do góry" Liroya. Nagranie to niezwykle rozbawiło internatów, którzy chętnie udostępniają je oraz komentują. Sam minister nie będzie jednak raczej zadowolony z osobliwej przeróbki, której stał się ofiarą. Wiele osób nie rozumie bowiem, dlaczego w ogóle w Sali Posiedzeń zachowywał się w taki sposób. Niektórzy sugerowali więc nawet, że... był on pod wpływem narkotyków.
Jump PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO feat. Liroy Opublikowany przez Tygodnik NIE na 8 grudnia 2017
  ZOBACZ TAKŻE: To nie koniec rewolucji w rządzie. Polaków czeka wielkie zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News