Szaleniec wdarł się do przedszkola "Bajka". Nie żyje dziecko

Szaleniec wdarł się do przedszkola "Bajka". Nie żyje dziecko Źródło: Unsplash/Gabby Orcutt

Przedszkole zostało zaatakowane przez rozszalałego nożownika, który podawał się za ojca jednego z dzieci. Zabił maleńkie dziecko. Policja wciąż ustala co dokładnie było przyczyną jego napadu furii i jak to się stało, że ochrona wpuściła go do placówki z nożem.

Przedszkole powinno być miejscem, w którym rodzice z pełnym zaufaniem zostawiają swoje pociechy, podczas gdy sami udają się do pracy. Tak jednak nie było w przypadku rosyjskiego przedszkola "Bajka" znajdującego się w miejscowości Narjar-Mar. Sceny, które rozegrały się w placówce, są rodem z horroru. Nie wiadomo do końca, co pchnęło nożownika do przerażającego czynu.

Przedszkole na celowniku szaleńca z nożem

To, co wydarzyło się w przedszkolu "Bajka", na zawsze pozostanie w pamięci personelu, jak i rodziców dzieci, które przebywały wówczas w placówce. 36-letni mężczyzna wtargnął do środka, umykając kontroli ochrony. Był uzbrojony w nóż i miał jeden cel - zabijać. Zanim został powstrzymany przez służby porządkowe, udało mu się śmiertelnie ranić jedno z dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

6-letni chłopczyk został ugodzony przez nożownika w szyję. Rana była głęboka i dziecko nie miało szans. Skonało w męczarniach na miejscu, na oczach swoich rówieśników. Ten widok dzieci z pewnością zabiorą ze sobą na zawsze. 

Zgodnie z tym, co podają agencje prasowe, mężczyzna w chwili ataku znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych. Nie wiadomo dokładnie, jakie mogły to być narkotyki. Niektóre źródła donoszą, że mężczyzna miał za sobą pobyt w szpitalu psychiatrycznym i w związku z tym może być uznany przez sąd za niepoczytalnego. 

Ochrona myślała, że jest ojcem jednego z dzieci

Kontrowersyjny jest też fakt, że uzbrojony mężczyzna został wpuszczony na teren przedszkola przez ochroniarzy. Policja bada to, jak doszło do tak fatalnej pomyłki. Zgodnie z tym, co udało się do tej pory ustalić, mężczyzna miał podawać się za ojca jednego z dzieci przebywających w placówce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Sprawę dokładnie badają rosyjscy śledczy, którzy zamierzają ustalić, czy nie doszło do naruszenia jakiejś procedury i czy przedszkole funkcjonuje prawidłowo - przynajmniej na tyle, aby bezpiecznie mogły do niego wrócić dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: radio zet

Następny artykuł