Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję

Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję Źródło: Facebook/ABC News

Przedszkole zostało objęte ze względów bezpieczeństwa systemem monitoringu. Po zaledwie 30 minutach wyszło na jaw, że w placówce działo się coś strasznego. Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Przedszkole, w którym pracowała 52-letnia przedszkolanka, wydawało się bezpiecznym miejscem dla dzieci. Kobieta miała ogromne doświadczenie w pracy z maluchami i pracowała już w placówce od bardzo dawna. Niestety, zamontowanie kamer ujawniło straszną prawdę.

Przedszkole zamontowało monitoring na terenie placówki. Okazało się, że była to dobra decyzja

Sarah Gable jako doświadczona przedszkolanka cieszyła się nieposzlakowaną opinią. Kamerę w pensylwańskim przedszkolu zamieszczono z przezorności - wcześniej nie odnotowano żadnych incydentów. Okazało się, że dyrekcja mogła nie wiedzieć o tym, co się dzieje w murach placówki.

Zaledwie 30 minut po podłączeniu monitoringu doszło do incydentu właśnie z tą przedszkolanką, w której pokładano ogromne zaufanie. Sarah Gable prowadząc po schodach 4-letnią dziewczynkę, nagle ją popchnęła, aż ta spadła ze schodów i zderzyła się ze ścianą. Po chwili przedszkolanka zorientowała się, że w rogu jest kamera - podchodzi do dziecka i zaczyna udawać, że nic się nie stało, sprowadzając je dalej po schodach.

Nagranie z monitoringu oburzyło dyrektorkę, od razu wezwała policję

Sawayne Tavares, dyrektorka placówki po przejrzeniu nagrań z monitoringu, gdy natrafiła na ten oburzający fragment, od razu zadzwoniła na policję. Zwolniła również swoją pracowniczkę w trybie natychmiastowym. Sprawa trafiła do odpowiednich służb i Sarah Gable czeka proces sądowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


- Jestem przerażona samą myślą, że ona pracowała tak długo z dziećmi. Kto wie, ile razy dopuszczała się podobnych zachowań, zanim zamontowano kamerę - mówiła matka jednego z dzieci, które uczęszczało do przedszkola.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Poszkodowana 4-latka trafiła pod opiekę lekarzy, którzy przeprowadzili badania, aby sprawdzić, czy w wyniku incydentu z przedszkolanką nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Na szczęście skończyło się jedynie na siniakach, choć przy takim upadku mogło być znacznie gorzej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ziemniaki duszone z mięsem mielonym. Szybki i rewelacyjny przepis, który z miejsca pokochasz
  4. Zapłakana mama mówiła, że jej 4-miesięczne dziecko spadło w przepaść. Prawda okazała się dużo straszniejsza
  5. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać

Źródło: Topniusy

Następny artykuł