Przedszkolanki maltretowały niepełnosprawne dzieci? Rodzice ujawnili nagrania, okropne sceny

Przedszkolanki maltretowały niepełnosprawne dzieci? Rodzice ujawnili nagrania, okropne sceny Źródło: shutterstock/Dmitri Ma/

Przedszkole zgotowało maluchom najprawdziwsze piekło na ziemi. Dzieci były maltretowane, a co gorsza, potwornych kar nie uniknęli nawet niepełnosprawni podopieczni. Horror niemożliwy do wyobrażenia.

Przedszkole powinno być dla maluchów bezpiecznym miejscem, w którym rodzice ze spokojem mogą zostawić swoje pociechy i udać się do pracy. Tymczasem miejsce, o którym huczą wszystkie media, okazało się najgorszym z możliwych. Przedszkolanki zachowały się w karygodny sposób względem maluchów. 

Przedszkole z piekła rodem. Rodzice nagrali jak ich dzieci są maltretowane 

Wspominana wyżej placówka mieści się w Oświęcimiu, a po wielkiej burzy, która wybuchła, została tymczasowo zawieszona. Rodzice dzieci, które każdego dnia trafiały pod opiekę kobiet z "Fair Play", byli przekonani, że maluchom nie może stać się żadna krzywda. Zdarzało się, że dziecko wracało do domu z siniakami, jednak przedszkolanki tłumaczyły to niestosowną zabawą, w co rodzice początkowo ślepo wierzyli. 

Z czasem jednak zaczęli nabierać podejrzeń, bowiem nieobecne przez 3 tygodnie w przedszkolu dziecko, w czasie zabawy w domu nie wyrządzało sobie żadnej krzywdy, a gdy tylko wracało do placówki, ponownie pojawiały się siniaki. Co więcej, maluchy były niespokojne, a nawet płakały, gdy znów miały trafić w ręce opiekunek. W końcu postanowili działać. Kilkoro rodziców zdecydowało się zebrać dowody na przemoc względem dzieci, a dopiero wtedy poinformować o wszystkim resztę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie trzeba było długo czekać na zgromadzenie dowodów. Podstępem nagrano szokujące zachowania przedszkolanek. Przerażeni rodzice zdradzają, że jeden z filmików ukazał pracownicę, która najpierw bierze dziecko pod pachę, a następnie rzuca nim w kąt sali. Gdyby tego było mało, pokrzywdzony chłopiec był jednym z niepełnosprawnych, a po wielu zabiegach na oczy i problemach z nogami powinien unikać jakichkolwiek wstrząsów. Podopieczni, którzy nie chcieli spać, byli zamykani w komórce, buzie wycierano im szmatami do podłogi, a picie było nagrodą.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Sprawę zgłoszono do właścicielki placówki, która tłumaczyła, że nie miała o niczym pojęcia. Przyznała również, że problem ma być tylko z jedną, niedawno zatrudnioną pracownicą. Rodzice pozostają jednak niewzruszeni na tłumaczenia i domagając się zadośćuczynienia zgłosili maltretowanie na policję. Wszystkie maluchy zostały wypisane z przedszkola. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Kilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunujące  
  4. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk
  5. Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Źródło: nasze miasto 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News