Nauczycielka szarpała i rzucała dzieckiem. Wstrząsające nagranie z polskiego przedszkola

Nauczycielka szarpała i rzucała dzieckiem. Wstrząsające nagranie z polskiego przedszkola Źródło: Facebook/Damian Zynger

Przedszkole dopuściło się poważnych wykroczeń, opiekunka szarpała bezbronnym dzieckiem. Ten skandaliczny czyn został nagrany przez jednego z rodziców,

Przedszkole to miejsce, gdzie nasza pociecha powinna spędzić miło czas pod okiem profesjonalistów. Niestety, znamy wiele przypadków, kiedy personel przedszkola dopuszcza się karygodnych czynów. Jeden z rodziców nagrał nieludzkie zachowanie pracownicy w jednym z łódzkich przedszkoli.

Przedszkole było miejscem dramatycznych wydarzeń

Do tej sytuacji doszło w Przedszkolu Miejskim nr 22 w Łodzi przy ul. Rybnej. Na nagraniu widać, jak przedszkolanka wciąga dziecko z korytarza i siłą sadza go na krześle przy stoliku. Kobieta szarpie malucha za rękę, unosząc go w górę. Dziecko nie reaguje i nadal wstaje z krzesełka, akcja się powtarza. Opiekunka nie wiedziała, że jest obserwowana przez jednego z rodziców. Co gorsza, sytuacji przygląda się inna pracownica, która nie reaguje.

Nagranie zostało opublikowane na Facebooku w czwartek oraz trafiło na biurko dyrekcji. Twórcą tego materiału był Damian Zynger, ojciec dziecka. Mówi, że jego 3-letni syn nie chciał chodzić do przedszkola. Ojciec nie wiedział, że dziecko się boi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dzień wcześniej widziałem podejście tej pani. Płacz dziecka spotkał się z uwagą "ciekawe, który to tak wyje". Wiedziałem, że coś jest nie tak - mówi pan Damian.

Rodzice postanowili zrobić zasadzkę

Następnego dnia zmartwieni rodzice chcieli sprawdzić, co dzieje się z ich dzieckiem. Żona zaprowadziła dziecko do sali, a on ukrył się z telefonem. Film jest krótki i gwałtownie urwany, pan Damian nie wytrzymał tego widoku i pobiegł na ratunek dziecku.

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

Kobieta, która szarpała dziecko, została natychmiastowo zwolniona, natomiast obserwatorka tych wydarzeń będzie musiała się wytłumaczyć przed komisją dyscyplinarną. Dyrekcja informuje, że będzie zorganizowane spotkanie wyjaśniające dla całej grupy maluszków. Do tej pory nie było skarg na opiekunkę, która w placówce pracowała już kilkanaście lat.

- Nigdy nie dotarły do mnie sygnały o takich zachowaniach. Sama też zaglądam do grupy trzylatków i nic nie zauważyłam - zapewnia dyrektorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: dzienniklodzki

Następny artykuł