Przedszkolak zrobił 4000 pompek. Nagroda jaką dostał szokuje

Przedszkolak zrobił 4000 pompek. Nagroda jaką dostał szokuje Źródło: screen youtube.com

Przedszkolak z Czeczenii imieniem Rachim Kurijew zachwycił swoim wyczynem cały świat. Młody atleta otrzymał również niezwykłą nagrodę, która jest marzeniem nie jeden osoby na świecie.

Przedszkolak, który ma zaledwie pięć lat, bez wątpienia mógłby zawstydzić niejednego dorosłego. Co więcej, wielu osobom jego wyczyn wprost nie mieści się w głowie. Bo przecież jak to możliwe, że tak małe dziecko było zdolne do zrobienia ponad 4000 tysięcy pompek bez przerwy? Młody siłacz ustanowił w ten sposób rekord świata, za który otrzymał niebywałą nagrodę, z której niestety póki co sam nie może skorzystać.

Przedszkolak z Czeczenii zaskoczył cały kraj

Niestety wyczyn młodego chłopca przez szereg uchybień nie został uznany za rekord Guinessa, jednak Rahim nie zamierza poprzestać na tym wyzwaniu. Już teraz zapowiedział, że za tydzień postara się pobić swój rekord, ale tym razem zrobi to przed oficjalną komisją, która potwierdzi jego niebywałe umiejętności. Jednak nie oznacza to, że chłopak nie został doceniony. Jego rekord został dostrzeżony przez przywódcę jego kraju, czyli Ramzana Kadyrowa, który sprezentował mu... mercedesa. Jednocześnie Kadyrow ma nadzieję, że chłopak powtórzy swój wyczyn. Rahim stwierdził, że tym razem zrobi nie 4, a 5 tysięcy pompek. - Niech cię ojciec wozi. Jesteś wart wszystkiego co najlepsze - stwierdził Kadyrow.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak na razie samochodem młodego siłacza będzie jeździł jego ojciec, ale Rahim bez wątpienia również na tym skorzysta. Jednak bez wątpienia ani jemu, ani jego rodzicom nawet nie śniło się, że chłopiec zostanie doceniony w tak hojny sposób. Wyczyny Rahima możemy podziwiać na portalu YouTube, na którym zostało zamieszczone specjalne nagranie, gdzie widzimy, na co tak naprawdę stać tego niesamowitego 5-latka. Chyba nikt nie ma w tym momencie wątpliwości, że Rahim zasłużył na oficjalny tytuł rekordzisty, a jego imię i nazwisko powinny zostać zapisane w księdze rekordów Guinessa. Dodatkowo można spokojnie założyć, że nie jest to jego ostatni tego typu wyczyn.  1. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  2. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  3. Jakie wróżby na Andrzejki 2018? Mocno się zdziwisz
  4. Policja szuka ludzi, którzy uratowali przejechaną kobietę. Ma strasznego wirusa!
  5. Cała Polska udostępnia! Kilka godzin temu zabił 14-latka, szuka go policja
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu