Przeciwnik Trumpa opluł policjanta. Szybko tego pożałował (video)

Przeciwnik Trumpa opluł policjanta. Szybko tego pożałował (video) Źródło:

W dzień uroczystości zaprzysiężenia Donalda Trumpa na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, w Waszyngtonie miały miejsce zamieszki. Pojawia się w sieci coraz więcej nagrań. Na jednym z nich możemy zobaczyć w jaki sposób policja radzi sobie z agresywnymi manifestantami.

Jak informowaliśmy wczoraj, podczas uroczystości zaprzysiężenia Donalda Trumpa na 45. prezydenta USA, w stolicy Stanów wybuchły zamieszki pomiędzy przeciwnikami nowego prezydenta a policją. Manifestujący swoje niezadowolenie dopuszczali się licznych aktów wandalizmu tj. niszczyli wszystko na swojej drodze – witryny sklepowe czy samochody.

Zdarzały się również ataki na policjantów. W ich stronę poleciały kawałki chodników, kosze na śmiecie i wszystko co znalazło się w zasięgu ręki protestujących. Policja nie dawała żadnych złudzeń - na każdy akt wandalizmu i przemocy reagowała natychmiast.

W sieci pojawiło się m.in. nagrania, na którym widać jak jeden z przeciwników Trumpa opluwa funkcjonariusza policji. Reakcja jest natychmiastowa.

https://www.youtube.com/watch?v=a61zNRPSVDs bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News