Ten przeciek z PiS z pewnością zmartwi Mateusza Morawieckiego. Jak się okazuje, dopóki nie doszło do udzielenia mu wotum zaufania i skonstruowania przez niego ekipy, cały czas jego pozycja nie jest do końca pewna. Europoseł Ryszard Czarnecki udzielił kontrowersyjnej i szokującej wypowiedzi dla TV Republika.

Wychodzi na to, że Jarosław Kaczyński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a koniec rządu Morawieckiego może nastąpić szybciej, niż sądzono. O wszystkim powiedział Czarnecki, który ujawnił, że „wcale nie jest powiedziane, że to Kaczyński premierem nie zostanie”.

ZOBACZ TAKŻE: Odszedł z PiS, teraz ujawnia: Kaczyński będzie OSTATNIM premierem

Przeciek z PiS. Kaczyński najlepszym kandydatem na premiera

– Wcale nie jest powiedziane, że Jarosław Kaczyński w końcu premierem nie zostanie. Ja uważam, że byłby kandydatem najlepszym – oświadczył publicznie członek partii Prawa i Sprawiedliwości.

Słowa europosła wywołały falę spekulacji. Ryszard Czarnecki swoim wystąpieniem w TV Republika niewątpliwie wzbudził podejrzenia wyborców, co do właściwych intencji prezesa PiS. W kolejnych słowach podkreślał wszechwładzę lidera partii rządzącej.

– Jak policzyłem, w ciągu ostatnich 28 lat Mateusz Morawiecki jest szóstym premierem, którego wskazuje niejako Jarosław Kaczyński – powiedział polityk.

ZOBACZ TAKŻE: Były wspólnik ujawnia, dlaczego Kaczyński naprawdę nie został premierem

źródło: rmf24.pl

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również