Przebiła "weź kredyt!". BEZCZELNA rada posłanki PiS. Ona na serio to powiedziała

Przebiła "weź kredyt!". BEZCZELNA rada posłanki PiS. Ona na serio to powiedziała

Posłanka Barbara Dziuk dotąd nie była w gronie najbardziej medialnych reprezentantów PiS. Uwagę dziennikarzy i opinii publicznej przykuła jednak jej wymiana zdań z jedną z użytkowniczek Facebooka. Tematem rozmowy były potencjalne zwolnienia w przypadku wprowadzenia zakazu handlu w niedziele.

Parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości w niedawnym głosowaniu opowiedziała się za zamknięciem galerii handlowych w co drugi weekend. Takie rozwiązanie nie spodobało się lokalnej businesswoman z okręgu wyborczego posłanki, która nie omieszkała poinformować o tym posłanki Dziuk.

"Trzeba zakasać rękawy"

Na posłance Dziuk niepokoje prowadzącej sklep kobiety nie zrobiły większego wrażenia. Jej odpowiedź była impertynencka i pozbawiona empatii. Parlamentarzystka napisała kobiecie, że w tej sytuacji nie warto użalać się nad sobą i... warto zmienić miejsce zatrudnienia. - Ja też kiedyś byłam bezrobotna i ludzie nie mają się użalać nad sobą. Niech zakasają rękawy i sobie znajdą inną pracę - stwierdziła. Zapytana o swoją rozmowę z businesswoman Barbara Dziuk wypiera się tych słów i zaznacza, że jedynie część wypowiedzi o "zakasywaniu rękawów" jest prawdziwa. Parlamentarzystka zaznaczyła również, że przez ograniczenie handlu w niedziele nikt nie powinien stracić pracy. Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News