Prywatny dramat słynnej dziennikarki Polsatu. Fanki zalały się łzami

Prywatny dramat słynnej dziennikarki Polsatu. Fanki zalały się łzami

Wydawało się, że wreszcie znalazła swoją drugą połówkę, ale szczęście dziennikarki prysło jak bańka mydlana. Wszystko się skończyło, bo on wrócił do byłej żony, a może... wcale od niej nie odszedł? 

Historia ta nie przypomina bajki i raczej nią nie była. Dziennikarka Polsatu ostatnio pokazywała się publicznie z nowym mężczyzną, który jak się szybko okazało, już kilka dni później spędzał czas ze swoją żoną w Dubaju.

Chciała być matką

Karolina Szostak, dziennikarka i reporterka Polsatu, długo szukała swojej miłości. I kiedy wydawało się, że już znalazła swoje szczęście to bardzo szybko się ono skończyło. Jej wybranek, Vlad, jest bardzo bogatym ukraińskim przedsiębiorcą. Z Karoliną poznali się na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie. Po czasie znajomości prezenterka nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa i chciałaby teraz zostać matką. I kiedy wydatowałoby się, że już nic nie stoi na przeszkodzie, w jego życiu znowu pojawiła się... żona. ZOBACZ TAKŻE: Słynna dziennikarka Polsatu miała koszmarny wypadek. „Głupota totalna!”

Nie ma mowy o rozwodzie

Chociaż Maria Jones, żona Vlada, na początku września ogłosiła w mediach społecznościowych, że "przechodzi bardzo trudny emocjonalnie czas" i oficjalnie podziękowała mężowi za czas, jaki spędzili razem, to sytuacja od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Między małżonkami najprawdopodobniej znowu pojawiło się uczucie, a Maria napisała: "Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniam, że nie ma mowy o rozwodzie" - powiedziała podczas wywiadu do "Mojego Imperium". ZOBACZ TAKŻE: Dramat polskiej dziennikarki. Brak słuchu przeszkadza jej w… seksie W ramach potwierdzenia swoich słów, przesłała do redakcji zdjęcie z mężem, które zostało wykonane 27 listopada br. w Dubaju. Dodatkowo wyśmiała artykuł, który mówił o tym, że mąż zostawił ją dla Szostak. Czy Karolina zostanie zatem sama?

Porzucona dziennikarka

Na to wygląda. Szostak nie chce wypowiadać się na temat relacji z Ukraińcem: "Nie komentuję i nie będę komentować życia prywatnego" - oznajmiła dziennikarzom. fot. instagram.com/karolinaszostak fot. instagram.com/karolinaszostak
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News