Wydawało się, że wreszcie znalazła swoją drugą połówkę, ale szczęście dziennikarki prysło jak bańka mydlana. Wszystko się skończyło, bo on wrócił do byłej żony, a może… wcale od niej nie odszedł? 

Historia ta nie przypomina bajki i raczej nią nie była. Dziennikarka Polsatu ostatnio pokazywała się publicznie z nowym mężczyzną, który jak się szybko okazało, już kilka dni później spędzał czas ze swoją żoną w Dubaju.

Chciała być matką

Karolina Szostak, dziennikarka i reporterka Polsatu, długo szukała swojej miłości. I kiedy wydawało się, że już znalazła swoje szczęście to bardzo szybko się ono skończyło.

Jej wybranek, Vlad, jest bardzo bogatym ukraińskim przedsiębiorcą. Z Karoliną poznali się na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie. Po czasie znajomości prezenterka nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa i chciałaby teraz zostać matką. I kiedy wydatowałoby się, że już nic nie stoi na przeszkodzie, w jego życiu znowu pojawiła się… żona.

ZOBACZ TAKŻE: Słynna dziennikarka Polsatu miała koszmarny wypadek. „Głupota totalna!”

Nie ma mowy o rozwodzie

Chociaż Maria Jones, żona Vlada, na początku września ogłosiła w mediach społecznościowych, że „przechodzi bardzo trudny emocjonalnie czas” i oficjalnie podziękowała mężowi za czas, jaki spędzili razem, to sytuacja od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Między małżonkami najprawdopodobniej znowu pojawiło się uczucie, a Maria napisała: „Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniam, że nie ma mowy o rozwodzie” – powiedziała podczas wywiadu do „Mojego Imperium”.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat polskiej dziennikarki. Brak słuchu przeszkadza jej w… seksie

W ramach potwierdzenia swoich słów, przesłała do redakcji zdjęcie z mężem, które zostało wykonane 27 listopada br. w Dubaju. Dodatkowo wyśmiała artykuł, który mówił o tym, że mąż zostawił ją dla Szostak. Czy Karolina zostanie zatem sama?

Porzucona dziennikarka

Na to wygląda. Szostak nie chce wypowiadać się na temat relacji z Ukraińcem: „Nie komentuję i nie będę komentować życia prywatnego” – oznajmiła dziennikarzom.

...

Zobacz również

fot. instagram.com/karolinaszostak
fot. instagram.com/karolinaszostak

21 zdjęć ślubnych zepsutych przez nieproszonych gości

Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!