Co tam się dzieje? Strzały pod Warszawą, chaos informacyjny

Co tam się dzieje? Strzały pod Warszawą, chaos informacyjny

To wiadomość z ostatniej chwili. Cały Pruszków jest wstrząśnięty. W mieście było słychać strzały, co sprawiło, że są przerażeni. W wyniku zdarzenia, co najmniej jedna osoba nie żyje. W mediach panuje chaos informacyjny.

Z pierwszych ustaleń mediów wynika, że miejscu pracują już służby. Pojawiła się zarówno policja, pogotowie, jak i strażacy. Do całej sytuacji doszło w Parku Potulickich w Pruszkowie. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak dokładnie doszło do incydentu. Według nieoficjalnych doniesień, które pojawiają się w panującym chaosie informacyjnym, osoba, która nie żyje, popełniła samobójstwo. Według tych źródeł mężczyzna strzelił sobie w głowę w obecności świadków. Cały Pruszków nie może uwierzyć w to, co się stało.

Pruszków: jedna osoba nie żyje

Inną wersją, która również się pojawiła jest ta mówiąca o "porachunkach gangsterskich". Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez żadne służby. Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okrutna starość polskiego aktora. Został całkiem sam, jest niesamodzielny
  2. Tragedia na polskiej drodze. Ciężarówka staranowała pełny autobus
  3. Podpalono kamienicę Krzysztofa Brejzy! Rodzina posła w niebezpieczeństwie
źródło: tosiedzieje.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News