Co tam się stało?! Akcja antyterrorystów pod Warszawą

Co tam się stało?! Akcja antyterrorystów pod Warszawą

To wiadomość z ostatniej chwili. W miejscowości Pruszków pod Warszawą przeprowadzona została wielka akcja służb. Policjanci i antyterroryści otoczyli lokalną restaurację McDonald's. Chodziło o zatrzymanie groźnych przestępców.

Akcja antyterrorystów rozpoczęła się po godzinie 13. Dopiero teraz jednak informacja ta dotarła do mediów. Policjanci i antyterroryści otoczyli McDonalda w związku z obecnością w środku niebezpiecznych przestępców.

Pruszków: wielka akcja służb

Nie wiadomo kto zawiadomił służby o obecności przestępców w restauracji. Wiadomo jednak, że zostali ujęci. Poinformowała o tym Komenda Stołeczna Policji. - Zatrzymano osoby podejrzewane o poważne przestępstwa - powiedziała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Wydziału Prasowego KSP. Policjanci prowadzą czynności służbowe związane z przeprowadzoną operacją, toteż nie można uzyskać więcej informacji. Jak informuje lokalny portal wpr24.pl, którego reporterzy byli na miejscu, zatrzymani z wyglądu nie przypominali obywateli Polski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Bogdan Borusewicz chciał odwiedzić grób żony. Drogę zastawiła mu policja
  2. Opozycjonista brutalnie pobity pod Sejmem! Policja nie zareagowała
  3. Poseł PiS załamany. Ktoś zaatakował jego biuro poselskie, policja zbiera materiał DNA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News