Rozpętała się właśnie potężna burza w internecie, którą rozpoczął wpis jednego z dziennikarzy. Mężczyzna zauważył, że producenci serialu coraz bardziej upodabniają gwiazdę „M jak Miłość” do Beaty Szydło. Słyszy się, że to prowokacja w TVP!

Serial „M jak Miłość” emitowany na antenie drugiego programu Telewizji Polskiej cieszy się wśród Polaków niesłabnącą popularnością. Na przestrzeni 17 lat nakręcono już blisko 1400 odcinków. Wierni fani śledzą losy serialowych bohaterów, a ich uwagę szczególnie przyciągnęła metamorfoza jednej z pierwszoplanowych postaci. Internauci doszukują się spisku i prowokacji ze strony władz stacji.

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczne oszustwo w „M jak Miłość!” Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Producenci upodabniają gwiazdę „M jak Miłość” do Beaty Szydło

Małgorzata Pieńkowska już od początku istnienia serialu wciela się w postać Marii, matki Piotrka i Pawła Zduńskich, których rolę odgrywają bracia Mroczkowie. W swojej kilkunastoletniej przygodzie miała tylko jedną przerwę w nagraniach, która spowodowana była jej walką z chorobą nowotworową. Aktorce udało się wygrać z rakiem i ku uciesze fanów, powróciła na ekrany telewizorów.

Internetowa dyskusja rozgorzała, kiedy jeden z dziennikarzy portalu wirtualnemedia.pl zauważył podobieństwo w stylizacji i wyglądzie aktorki do byłej premier polskiego rządu Beaty Szydło.

– Twórcy M jak Miłość upodabniają Marię Zduńską do PBS – napisał na swoim profilu na Twitterze publicysta.

To prowokacja w TVP

Do wpisu dołączył zdjęcie z kadru serialu, na którym widać aktorkę. Jej podobieństwo do Beaty Szydło jest wręcz zatrważające. Aktorka, która przez wiele lat była blondynką, teraz ma ciemne włosy, a jej fryzura i stylizacja jest niemalże identyczna jak u byłej premier.

Internauci zaczęli spekulować, czy upodabnianie Pieńkowskiej do byłej szefowej rządu to celowe zagranie producentów serialu. Wielu doszukuje się spisku Telewizji Polskiej.

prowokacja w TVP
fot. twitter.com/LukaszBrzezicki

ZOBACZ TAKŻE: Największa gwiazda „M jak Miłość” zdradza plany. Widzowie w rozpaczy

Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

...

Zobacz również